کد خبر : 7069

تازه داماد از صحنه قتل نوعروس 16 ساله در مشهد گریخت.

به گزارش ستاره پارسی :

 بازپرس ویژه  قتل عمد  دادسرای مشهد گفت: یکی از اتباع افغانستانی ساکن این شهر که مظنون به  قتل نامزد  ۱۶ ساله هموطنش می‌باشد، متواری شده است.قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد روز سه‌شنبه افزود: حادثه  قتل دختر نوجوان  افغانستانی دیروز در منزل مقتول واقع در محله پنجتن کلانشهر مشهد رخ داد.

وی ادامه داد: مادر مقتول، نیمه‌شب گذشته در حالی با جسم بی‌جان فرزندش در  اتاق خواب  وی روبرو شد که دختر ۱۶ ساله نوجوان با روسری خفه شده و نامزدش از محل گریخته بود.​

این مرد نوعروس 16 ساله را در مشهد کشت و فرار کرد

قتل نامزد 15 سالهبازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد گفت: پیرو بررسیهای اولیه مشخص شد نامزد متواری  دختر نوجوان مقتول  که تبعه افغانستان است چند ماه پیش وارد مشهد شده بود.

قتل نوعروس 16 ساله در اتاق خواب/ در مشهد رخ داد

وی این فرد متواری را اصلی‌ترین مظنون به  قتل دختر نوجوان  افغانستانی در مشهد اعلام و بیان کرد: اقدامات تخصصی و مستمر کارآگاهان پلیس و تحقیقات جنایی در خصوص این پرونده در جریان است.

افزون بر ۳۲۰ هزار تبعه خارجی در خراسان رضوی سکونت دارند که ۲۵۰ هزار نفر از این تعداد مهاجران مجاز و دارای اوراق هویتی معتبر بوده و حدود ۷۰ هزار نفر نیز ساکن خارجی غیرمجاز هستند.


خبرجنجالی:جدایی ناگهانی سام درخشانی و همسرش همه را شوکه کرد!+عکس


۶۵ هزار نفر از مجموع اتباع خارجی مجاز به سکونت در خراسان رضوی دانش‌آموز، چهار هزار و ۳۰۰ نفر آنها دانشجو، دو هزار نفر طلبه جامعه‌المصطفی هستند. ۴۰ هزار نفر از این مهاجران خارجی در خراسان رضوی "مجوز اشتغال" دارند.

همچنین ۵۳ هزار تبعه مهاجر خارجی مجاز به سکونت در خراسان رضوی، از خدمات بیمه درمانی برخوردار هستند.

خراسان رضوی میزبان مهاجران خارجی از کشورهای افغانستان، عراق، پاکستان و هند، بعد از تهران مقام دوم مهاجرپذیری را در ایران به خود اختصاص داده است.

ارسال نظر