کد خبر : 7078

مادر هنگام زایمان سزارین یا بیهوش است و یا در حالت بی حسی به سر می برد و لحظات تولد نوزادش را نمی بیند ولی یک مادر خودش نوزادش را از رحمش بیرون آورد.

به گزارش ستاره پارسی :

 زایمان سزارین در جدایی کامل مادر از حال و هوای لحظات تولد نوزاد رخ می دهد ولی یک زن به عنوان کمک جراح خودش دخترش را از رحم خارج کرد.سارا دانز 31 ساله در عمل جراحی سزارین برای تولد نوزاد خود به عنوان کمک جراح حضور داشت و فرزند را از رحم خود خارج کرد. دانز پس از تولد دختر خود، او را بر روی سینه اش قرار داد.

این عمل در بیمارستان خصوصی جان فلاین انجام شد. این نخستین باری است که مادری نوزاد خود را به این شکل به دنیا می آورد. سارا داونز هیچگاه لحظه ای که نوزاد خود را به دنیا آورد فراموش نخواهد کرد. در این عمل، خانم داونز به کمک پزشک جراح توانست با دستان خود نوزادش را از رحم خارج کند.

این زن پیشتر اعلام کرده بود توانایی به دنیا آوردن نوزاد خود را به صورت طبیعی ندارد و پزشکان به وی عمل سزارین را پیشنهاد کرده بودند. این مادر جسور معتقد است:چرا شما نمی خواهید یکی از کسانی باشید که فرزند خود را از رحم با دستان خودشان خارج می کنند؟

این مادر انگلیسی تصمیم گرفت به کمک دکتر “شیری دات” این عمل را انجام دهد. این پنجمین عمل سزارین دکتر دات به کمک مادر است. خانم دانز پیش از جراحی آموزش های لازم و اطلاعات مرتبط را دریافت کرد. در روز جراحی نیز مادر نوزاد، دستان خود را ضد عفونی کرد و دستکش مخصوص جراحی را به دست کرد. در این عمل سزارین، مادر دید کاملی از جراحی داشت.

علارغم موفقیت این عمل سزارین و همه گیر شدن چنین عمل هایی، دکتر دات معتقد است همه مادران توانایی تجربه کردن تولد نوزاد با دستان خود را ندارند.

 

تصاویر مادری که در زایمان سزارین نوزادش را از رحمش خارج کرد:

 

زایمان سزارین

آماده شدن مادر جوان برای زایمان سزارین

زایمان سزارین

زایمان سزارین

تولد نوزاد در زایمان سزارین 

زایمان سزارین

زایمان سزارین

به دنیا آوردن نوزاد در زایمان سزارین توسط مادرش

زایمان سزارین

زایمان سزارین

لحظات زیبای زایمان سزارین

زایمان سزارین

 زایمان سزارین توسط مادر نوزاد

ارسال نظر