کد خبر : 7131

پرویز پورحسینی به مردم قولی داده بود و می خواست برای خوشحالی آنها اقدام جالبی انجام دهد.اما کرونا این فرصت را از او گرفت.

به گزارش ستاره پارسی :

پرویز پورحسینی   (زاده ۲۰ شهریور ۱۳۲۰) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. پرویز پورحسینی در سال ۱۳۴۸ وارد  دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران  شد و از رشته بازیگری در سال ١٣۵۴ فارغ التحصیل شد.​پرویز پورحسینی سال ها پیش در دوران قبل از انقلاب با یکی از بازیگران تئاتر ازدواج کرده که حاصل این زندگی یک پسر بنام  پورنگ پورحسینی  می باشد.همسر پرویز پورحسینی در سال 1374 به دلیل بیماری سرطان درگذشت.


خبرجنجالی:رقص عجیب سحر قریشی هنگام عکاسی جنجالی شد+فیلم لورفته


چندی قبل پرویز پورحسینی مهمان برنامه  خندوانه  بود.  پرویز پور حسینی  در ابتدای گفتگوی خود با  رامبد جوان  گفت: من از شما بابت این برنامه تشکر می‌کنم. لازم است از این برنامه حمایت شود؛ چرا که دوست داشتن و انرژی مثبت را یاد می‌دهد. ما همیشه بعد از اجرای تئاتر زمانی که از سن پایین می آییم حالمان بهتر است. برنامه خندوانه هم اینگونه است.​

او دراین برنامه از رامبد جوان پرسید بینندگان این برنامه چه تعداد هستند؟ رامبد جوان هم گفت: بیش از ۴۰ میلیون این برنامه را می‌بینند.

 

خاطره پرویز پورحسینی از مادربزرگش

این بازیگر درباره فعالیت اخیر خود عنوان کرد: من الان دارم استراحت می‌کنم. مدتی است همکاران من پر کار نیستند .کمتر کار میکنند و تعدادی خانه نشین هستند. اخیرا فیلم سینمایی کار کردم به نام «صدای منو می شنوید؟» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی که برای  جشنواره فجر  است. چند سکانس برای آقای  مسعود کیمیایی  کار کردم و اقای جوزانی. در طول یک سال ما شاید تنها سه ماه مشغول کار باشیم ؛ اما مردم فکر می‌کنند ما خیلی کار می‌کنیم. قضیه بیکاری در صنف ما هم وجود دارد. بچه ها با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند ولی گلایه نمی کنند.

پورحسینی در پاسخ به سوال جوان درباره هیجان انگیزترین کار خود بیان کرد: بیش از ۴۰ فیلم بازی کردم هر کدام از یک زاویه هیجان انگیز بود. در فیلم «طلسم» نقش منفی داشتم. شاید آن نقشی متفاوت و هیجان انگیز باشد. در دوره جدید کسی از من نقش منفی ندیده است. بعد از مدتی کمتر نقش منفی بازی کردم.

زمانی که به خانه آمدم، مادربزرگم گفت: «تو درست بشو نیستی! چرا رفتی این نقش را بازی کردی؟ برو نقشی را بازی کن که مردم دعایت کنند.

 

پرویز پورحسنی در خندوانه

 

رابطه پرویز پورحسینی و نوه هایش

جوان در خصوص رابطه این بازیگر با نوه های خود سوال کرد. وی پاسخ داد: دو نوه به نام های سپهر و ستاره دارم. با آنها تئاتر می‌روم و رابطه خوبی با من دارند. حتی زمانی که سر کار هستم، دلتنگ من می‌شوند. دلم می‌خواهد خوشبخت شوند. بچه داشتن مسئولیت بزرگی است. من فقط یک پسر دارم که متولد ۵۳ است.

پورحسینی در پاسخ به سوال جوان درباره زندگی در تهران اظهار داشت: اگر شغل من بازیگری نبود از تهران میرفتم؛ چرا که بیشتر استودیو و لوکیشن ها اینجا هستند.

  

قول پرویز پورحسینی برای خوشحالی مردم

در پایان پرویز پورحسینی قول داد، برای خوشحالی مردم بیرون از برنامه خندوانه، کتابی که دوست دارد، در یک کتابفروشی بخواند.

اما  کرونا  به پرویز پورحسینی مهلت نداد که به قولش عمل کند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    خداوند بیامرزش انشا... روحش شاد بشه😞