کد خبر : 7145

محسن فخری زاده یکی از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بوده است. او تنها این دانشمند حوزه تحقیقات هسته‌ای و موشکی ایران بود که نتانیاهو در یک برنامه از او نام برده بود.

به گزارش ستاره پارسی :

 محسن فخری زاده یکی از دانشمندان موشکی ایران لحظاتی پیش ترور شد.

 


خبرداغ:حرکات نامتعارف رعنا آزادی ور جلوی عکاسان جنجالی شد+عکس


 

بیوگرافی محسن فخری زاده

محسن فخری زاده یکی از چهره‌های تاثیرگذار علم موشکی ایران بود. نام محسن فخری‌زاده به عنوان یکی از پنج شخصیت ایرانی در فهرست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان که از سوی نشریهآمریکایی فارن پالیسی منتشر شده، بود.

محسن فخری زاده از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بوده است.

 

 

 

محل شهادت محسن فخری زاده

رجا نیوز با انتشار این خبر اعلام کرد ترور یکی از دانشمندان حوزه موشکی کشور در منطقه آبسرد دماوند (استان تهران) اتفاق افتاده است و پس از حادثه متاسفانه تلاش‌ها برای احیای این شخص به نتیجه نرسیده و این دانشمند به شهادت رسیده است.

 


خبرجنجالی:رقص و دیوانه بازی گلشیفته فراهانی و همکارانش پرحاشیه شد+ویدئو


 

انفجار در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد اتفاق افتاد. شاهدان عینی یک انفجار و پس از آن صدای رگبار را تایید می‌کنند. گفته می‌شود یک خودرو هدف این ترور بوده است.

 

 

بنا بر این گزارش، سه یا چهار تن دیگر در این درگیری کشته می‌شوند که گفته می‌شود از تروریست‌ها بوده‌اند. دو جسد در درمانگاه آبسرد و تخت پر از خون فخری زاده را تأیید می‌کند.


خبرجنجالی:حضور جنجالی مردی که 6 زن حامله دارد در عروسی بازیگر معروف جنجالی شد+عکس


نتانیاهو و محسن فخری زاده

او تنها دانشمندی بود که نتانیاهو در یک برنامه از او نام برده بود و رسانه‌های اسرائیلی اعلام کرده بودند که نقشه ترور وی در یک بار سال‌های گذشته شکست خورده بود.

رسانه‌های اسرائیلی ادعا کرده بودند که نام این دانشمند از طریق لیست‌های سازمان ملل به دست موساد رسیده است.

ترور محسن فخری زاده در شبکه خبر

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو گفت: کلیه دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور در سلامت کامل به سر می‌برند و برای هیچکدام آنها حادثه‌ای پیش نیامده است.

 
 
ارسال نظر