کد خبر : 7146

اولین فیلمی که از منطقه ترور محسن فخری زاده منتشر شده است.

به گزارش ستاره پارسی :

محسن فخری زاده یکی از چهره‌های تاثیرگذار علم موشکی ایران بود. نام محسن فخری‌زاده به عنوان یکی از پنج شخصیت ایرانی در فهرست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان که از سوی نشریه آمریکایی فارن پالیسی منتشر شده، بود.محسن فخری زاده از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بوده است.

 


خبرداغ :از تهدید نتانیاهو تا ترور محسن فخری زاده در دماوند+بیوگرافی و عکس


 

 

اولین فیلم از منطقه ای که محسن فخری زاده دانشمند بزرگ هسته ای به شهاد رسید:

 

 

 

محل شهادت محسن فخری زاده

رجا نیوز با انتشار این خبر اعلام کرد ترور یکی از دانشمندان حوزه موشکی کشور در منطقه آبسرد دماوند (استان تهران) اتفاق افتاده است و پس از حادثه متاسفانه تلاش‌ها برای احیای این شخص به نتیجه نرسیده و این دانشمند به شهادت رسیده است.

 


خبرجنجالی:رقص و دیوانه بازی گلشیفته فراهانی و همکارانش پرحاشیه شد+ویدئو


 

 

 

انفجار در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد اتفاق افتاد. شاهدان عینی یک انفجار و پس از آن صدای رگبار را تایید می‌کنند. گفته می‌شود یک خودرو هدف این ترور بوده است.

 

 

 

 

بنا بر این گزارش، سه یا چهار تن دیگر در این درگیری کشته می‌شوند که گفته می‌شود از تروریست‌ها بوده‌اند. دو جسد در درمانگاه آبسرد و تخت پر از خون فخری زاده را تأیید می‌کند.

 


خبرجدید:پیشنهاد بی شرمانه تهی به ریحانه پارسا لورفت+عکس


نتانیاهو و محسن فخری زاده

 

او تنها دانشمندی بود که نتانیاهو در یک برنامه از او نام برده بود و رسانه‌های اسرائیلی اعلام کرده بودند که نقشه ترور وی در یک بار سال‌های گذشته شکست خورده بود.

 

 

 

رسانه‌های اسرائیلی ادعا کرده بودند که نام این دانشمند از طریق لیست‌های سازمان ملل به دست موساد رسیده است.

 

 

ترور محسن فخری زاده در شبکه خبر

 

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا گفت: کلیه دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور در سلامت کامل به سر می‌برند و برای هیچکدام آنها حادثه‌ای پیش نیامده است.

 

 

ارسال نظر