کد خبر : 7154

دبیر اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: با اعمال محدودیت‌های کرونایی فروش خودرو توسط کسانی که نیاز به پول دارند، افزایش یافته است. احتمال دارد هفته آینده قیمت خودروهای داخلی و خارجی دوباره کاهش یابد.

 با تداوم کاهش قیمت دلار قیمت تمام خودروهای داخلی و خارجی روند نزولی گرفته است. اگرچه خبر آزادسازی واردات خودرو هم در کاهش قیمت خودرو بی‌تاثیر نبوده است.


خبرجدید:بروزترین قیمت دلاردر (8آذر 99)/دلار با کاهش قیمت همراه شد!


چندی پیش مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در صفحه توییتر خود نوشت: « قیمت خودرو داخلی کاهش پیدا کرده، خودروسازان داخلی هیچ تغییری در تولید یا عرضه نداشته‌اند. حالا متوجه شدید که وقتی حرف واردات زده می‌شود اول قیمت خودروهای وارداتی کاهش شدید پیدا می‌کند و به تابعیت از آن، قیمت خودروی داخلی هم با فوریت کاهش می‌یابد و برعکس.»

 

رونق فروش خودرو در فضای مجازی

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو درباره وضعیت بازار خودرو به تجارت‌نیوز گفت: با وجود محدودیت‌های کرونایی فروش خودرو در فضای مجازی رونق گرفته است. در این میان کسانی که نیاز به پول دارند خودروهای خود را با قیمت ارزان‌تری به متقاضیان واقعی می‌فروشند.

اسد کرمی اظهارکرد: این روزها خرید پراید رونق گرفته است؛ چرا که پراید جزو ارزان‌ترین خودروهاست. هفته گذشته قیمت پراید به 100 میلیون تومان رسید اما با تعطیلی‌های اخیر که ناشی از رعایت بهداشت است قیمت این خودرو دوباره کمی افزایش یافت.


خبرجنجالی:رابطه نامتعارف کریم انصاری بادختر زیبای لورفت+عکس


با اعمال محدودیت‌های کرونایی آگهی خودروهای بالای 200 میلیون تومان در سایت‌های فروش خودرو کمتر به چشم می‌خورد. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در این رابطه گفت: فروش خودروهای بالای 200 میلیون تومان همانند پژو 206 به صفر رسیده است و به طور کلی خودروها با ارزش بیش از 200 میلیون تومان ذر بازار خرید و فروش نمی‌شود.

ارسال نظر