کد خبر : 7169

زنی که در کرمانشاه سگ ها را با گلوله آزار می داد به دام افتاد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، از دستگیری زنی خبرداد که اقدام به  آزار سگ‌  های ولگرد می‌کرد.​شهرام کرمی امروز در جمع اصحاب رسانه، بااشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی که در آن زنی اقدام به شلیک گلوله به سمت یک  سگ  می‌کند، اظهار داشت: انتشار این فیلم منزجر کننده که عملی  غیراخلاقی  ، خلاف انسانیت و شرع مبین اسلام بوده، جریحه‌دار شدن افکار عمومی را به‌دنبال داشت.

وی تصریح کرد: دراین راستا، دستگاه قضایی استان دستور شناسایی و دستگیری این  زن حیوان آزار  را صادر کرد تا به شکلی قاطع برخورد قانونی با او صورت گیرد.

 

زن «سگ آزار» در کرمانشاه دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه اضافه کرد: پس از شناسایی این  زن  و با بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که او سابقا نیز تلاش‌هایی برای اعدام چندین سگ ولگرد داشته که با دخالت همسایگان تلاشش ناکام مانده است.

وی افزود: این  زن  در آخرین اقدامش با تفنگ یک  سگ  را مورد هدف قرار داده و با  شلیگ گلوله  آن را مجروح می‌کند و از اقدام خود نیز فیلمی گرفته و در فضای مجازی پخش می‌کند.کرمی خاطرنشان کرد: این زن امروز (هشتم آذرماه) با تلاش اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی شناسایی و پرونده قضایی برای او تشکیل شده است.

وی تاکید کرد: سگی نیز که توسط این  زن  مجروح شده بود، تحت مداوا قرار گرفته و طبق نظر دامپزشکان وضعیت مساعدی دارد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍