کد خبر : 7265

سایت IMDB، لیستی از برترین ستارگان نوظهور سال 2020 را ارائه داده است. در رتبه هشتم این لیست گلشیفته فراهانی قرار گرفته که امسال با فیلم Extraction تمام توجهات را به خود جلب کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

گلشیفته فراهانی  هنرپیشه،خواننده و نوازنده اهل ایران است. گلشیفته فراهانی در ۳۵ فیلم نقش داشته است که بسیاری از آن‌ها در جهان شناخته شده‌اند.  گلشیفته فراهانی در فیلم درام درباره الی (۲۰۰۹) درخشید. پس از این فیلم،  گلشیفته فراهانی  هرگز در ایران کار نکرده است. 

بیشتربخوانید:اشک های امیرحسین آرمان بخاطر از دست دادن عشقش سوژه شد!+فیلم لورفته

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی 2020، سایت IMDB بر اساس میزان بازدید اکانت های ستارگانش، مخصوصا در قسمت IMDB Pro (که بیشتر مورد استفاده بازیگردانان و تیم های انتخاب بازیگر است) لیستی از برترین ستارگان نوظهور سال ارائه داده است.

ستارگانی که درخششان در آثار مختلف باعث شده بازدید زیادی از صفحه آنها شود و در مجموع این لیست ده نفره در سایت IMDB حدود 200 میلیون بازدید یکتا داشته است.

 

در رتبه هشتم این لیست گلشیفته فراهانی قرار گرفته است که امسال با فیلم Extraction تمام توجهات را به خود جلب کرد. سایت IMDB درباره فراهانی می نویسد: « فراهانی با بازی در فیلم «مجموعه دروغ ها» ریدلی اسکات به اولین بازیگر زن ایرانی بعد از انقلاب تبدیل شد که در یک فیلم هالیوودی ایفای نقش می کند.

 

فراهانی در سال 2020 در فیلم اکشن «استخراج (Extraction)» بازی کرد که به موفقیت غیرمنتظره ای در سرویس نتفلیکس بدل شد. فراهانی به زودی در سریالی برای سرویس +Apple TV به نام «هجوم» ایفای نقش می کند که روایتی شبیه «جنگ دنیاها» دارد.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • احمدب

    آفرین.تبریک به شما و خانواده گرامی که چنین دختر هنرمند و شایسته ای دارند