کد خبر : 7328

در پی یک اشتباه پزشکی در بیمارستانی در مرکز استان ایلام گواهی فوت نوزاد آبدانانی صادر و به سردخانه منتقل داده می‌شود که غسال متوجه ضربان ضعیف نوزاد مرده شده و شروع به عملیات احیا می‌کند.

 در پی یک اشتباه پزشکی در بیمارستانی در مرکز استان ایلام گواهی فوت نوزاد آبدانانی صادر و به سردخانه منتقل داده می‌شود که غسال متوجه ضربان ضعیف نوزاد مرده شده و شروع به عملیات احیا می‌کند.در پی یک اشتباه پزشکی در بیمارستانی در ایلام، گواهی فوت نوزاد آبدانانی صادر و به سردخانه منتقل می‌شود.

پس از انتقال از سردخانه به محل دفن در آبدانان با فاصله حدود ۱۷۵ کیلومتر، غسال متوجه ضربان ضعیف نوزاد می‌شود و شروع به عملیات احیا می‌کند که منجر به زنده شدن نوزاد می‌شود.

 

 

شامگاه پنجشنبه خبری با عنوان "زنده‌شدن کودک ۲ ماهه در غسالخانه" فضای رسانه‌ای ایلام را به خود مشغول کرد. این خبر حکایت از آن داشت که کودکی ۲ ماهه درپی قصور پزشکی در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام به تلقی آنکه فوت کرده، راهی سردخانه بیمارستان و سپس تحویل خانواده جهت انتقال به زادگاه وی در شهرستان آبدانان برای تدفین شده است.خانواده کودک ۲ ماهه با تحویل پیکر به سمت آبدانان حرکت می‌کنند و با گذشت ۱۷۵ کیلومتر فاصله آبدانان به ایلام، پیکر نوزاد را جهت غسل و انجام مسائل شرعی تدفین به غسالخانه آبدانان می‌برند و تحویل غسال می‌دهند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    قربون خدا برم! اون خواسته که عمر بچه به دنیا باشه!

  • هادی نوروزی

    واقعا که چه پزشکای خوبی در سطح کشور داریم
    و واقعا دم اون مرده شور گرم که متوجه شده و احیا رو انجام داده
    حالا باید دید که با اون کادر پزشکی چه میکنند...

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍