کد خبر : 7347

خانم بازیگر با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود گفت من به قوم لربا لهجه زیبایشان توهین نکردم و منظورم مقایسه فیلم های قدیمی و با فیلم های جدید بود.

به گزارش ستاره پارسی :
بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی تاکنون دو بار ازدواج کرده که ازدواج اول بهاره رهنما با پیمان قاسم خوانی نویسنده معروف پس از چند سال زندگی مشترک به جدایی ختم شد. بهاره رهنما یک فرزند دختر از همسر اولش دارد. بهاره رهنما برای بار دوم با امیرخسرو عباسی مالک برند معروف آرایشی بهداشتی ازدواج کرد.
 
 

 

 

 

بهاره رهنما  در برنامه اینترنتی شام ایرانی که این قسمت از آن بهاره رهنما،  فلور نظری  ،  شهرزاد کمال زاده  ،  مریم امیرجلالی  حضور دارند. این قمست از شام ایرانی حواشی خاص خود را به همراه داشت.​

 

در قسمت قبلی این برنامه شوخی مریم امیرجلالی با فلور نظری درباره گیاه خواری واکنش های زیادی را به همراه داشت. پس از این حاشیه ها بهاره رهنما در پیامی ویدیویی اینطور گفت:در لحظه و در هر دورهمی عادی ممکن بحثی به وجود بیاید ولی واقعا این برنامه ها برای حال دل شما و خنداندن شماها ساخته می شود کاشکی نکته های خوب رو برداشت کنیم . درباره خانم امیرجلالی واقعا منظوری نداشتند ،من دخترم  گیاه خوار  هستند و اصلا خانم نظری هم  گیاه خوار  نبودند.ماجرا فقط یک شوخی بود. لطفا حرمت آدم ها را نگه دادریم و ایشون  هنرمند  قدیمی و با سابقه هستند.

 

تولد بهاره رهنما

 

یک حاشیه جدید

اما در قسمت جدید این برنامه  اینترنتی  پای بهاره رهنما به حاشیه باز شد.در جدیدترین قسمت این برنامه بهاره رهنما در بخشی از صحبت‌هایش اینطور گفت :»ماشاءالله دخترهای امروزی سرو وضعشون نیکول کیدمنه ،طرز فکرشون  لر  »

 

این جمله بهاره رهنما واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و برای مخالفت با حرف این  بازیگر  سرشناس حتی در فضای مجازی هشتگ راه انداختند. اما بهاه رهنما نیز به این موضوع واکنش نشان داد و با  انتشار  پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اینطور نوشت:

 

Screenshot_2020-12-05 Bahareh Rahnama ( b rahnama) • Instagram photos and videos

 

این هم از فیلم “ دختر لر” که من بخاطر قدیمی بودنش اشاره کردم بهش و هیچ ربطی به قومیت نداره! خیلی ها میکن چرا توضیح میدی اما من توضیح میدم چون مردم برام عزیزن و خودم هم به نوعی لر محسوب میشم با احترام به همه مردم خوب کشورم خصوصا هم قومی های لر که با لهجه زیباشون در  شام ایرانی  صحبت کردم این پست رو گذاشتم که این سو تفاهم برطرف شه که اصلا موضوع مقایسه یک فیلم خیلی قدیمی و فیلم های به روز با بازی  بازیگران  جدید بود، خداوند همیشه ناظر و شاهد ارادت من به اقوام خوب و نجیب ایرانی است و کسانی که با تهدید و فحاشی خودشون رو لر معرفی میکنن بی شک فاقد اصالت و فقط در صدد تفرقه ‌پراکنی و حاشیه سازی هستند که البته این موارد تهدید از طریق وکیل محترم بنده در حال پیگیری است!


بیشتربخوانید:فوری|ترور عضو ارشد سازمان موساد+تروریست شناسایی شد!؟+فیلم


پی نوشت: از  طوفان  ها و توطئه های سخت تر از این گذشتم چون توکلم به خداوند است و اتکایم به مولایم علی.

 

بهاره رهنما

 

 

قسمت اخیر شام ایرانی که در شبکه خانگی پخش می شود با یک اظهار نظر بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون حاشیه ساز شده است. 

در این قسمت که به میزبانی بهاره رهنما پخش شد، این بازیگر در بخشی از صحبت هایش درباره دختران ایرانی می‌گوید:" دختران ایرانی سر و وضعشان مثل نیکول کیدمن است و طرز فکرشان لر." این حرف بهاره رهنما واکنش منتقدان را به همراه داشت.

 

رهنما امروز (شنبه) درباره فیلم منتشر شده از وی درباره‌ی لر زبان‌ها و انتقادات در این باره توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می خوانید.

 

60

 

 

ارسال نظر