کد خبر : 7350

اولین گفتگوی دیدنی با پردیس پورعابدینی بازیگر نقش (مانلی / راضیه ) در سریال نمایش خانگی آقازاده را مشاهده میکنید

به گزارش ستاره پارسی :

پردیس پورعابدینی بازیگر است. پردیس پورعابدینی متولد دهه 70 است.از جمله فعالیت های پردیس پورعابدینی  در تئاتر می توان به قصه ظهر جمعه به کارگردانی نسیم ادبی اشاره کرد .اولین حضورحرفه ای پردیس پورعابدینی  جلوی دوربین در سریال آقازاده است. پردیس پور عابدینی با اولین قسمت آقازاده به صدر اخبار این سریال رسید و بسیار طرفدار پیدا کرد.پرئیس عابدینی در گفتگوی گفت: ورودم به سینما از کلاسهای استاد کیمیایی بود با دیدن «هامون»از هشت یا ده سالگی عاشق بازیگری شدم.

 

 

بد نیست درباره نرگس پورعابدینی بیشتر بدانید

 پردیس پورعابدینی حدودا از سال ۱۳۹۷ هنرجوی کلاس‌های بازیگری آموزشگاه مسعود کیمیایی شد. نسیم ادبی بازی او را در نمایشی که در جشنواره تئاتر دانشجویی ثمر روی صحنه رفته بود، دید و برای حضور در نمایش «قصه ظهر جمعه» انتخابش کرد. 

نمایش «قصه ظهر جمعه» اوایل تابستان سال ۱۳۹۸ به کارگردانی نسیم ادبی اجرا شد. بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن نمایش رفت، یک ماه بعد از دفتر حامد عنقا و بهرنگ توفیقی با پردیس پورعابدینی تماس گرفتند و خواستند تا برای تست برود. وی اصلا خبر نداشت که برای بازی در چه کاری دعوت شده‌ است، بعد از چند جلسه صحبت و تست گریم و بازی برای این نقش انتخاب شد. «آقازاده» اولین تجربه تصویری او است؛ البته قبل از آن یک نقش جزیٔی در یک فیلم کوتاه هم ایفا کرده بود. به بهانه گفتگو با پردیس پورعابدینی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

 

conversation-with-pardis-pourabedini-1

بازیگر آقازاده

 

 

درباره نرگس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی در سال ۱۳۹۹ با سریال نمایش خانگی «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا به دنیای سریال، سینما و تصویر معرفی شد. در واقع این سریال اولین تجربه‌ی بازیگری او در شبکه نمایش خانگی است. پردیس پورعابدینی در سریال «آقازاده» که در سال ۱۳۹۸ ساخته شده و در تیر سال ۱۳۹۹ از شبکه نمایش خانگی پخش شد، نقش راضیه(مانلی) را بازی می‌کند.

 

conversation-with-pardis-pourabedini-2

سریال آقازادهوی معتقد است در این نقش در اصل یک «مانلی» درونی و یک راضیه‌ بیرونی داریم، به همین دلیل موفقیتش در ایفای این نقش پیچیده را مدیون کمک‌های حامد عنقا و بهرنگ توفیقی می‌داند. پردیس پورعابدینی از اینکه در اولین تجربه‌ی کاریش در کنار چنین تیم حرفه‌ای کار می‌کند بسیار خرسند است و عدم نگرانی‌اش در ایفای این نقش را قلم درست و جذاب حامد عنقا ، حضور بهرنگ توفیقی و دیگر افراد حرفه‌ای که در ساخت این پروژه همکاری داشته‌اند، می‌داند.

 

ارسال نظر