کد خبر : 7434

آزیتا ترکاشوند این متن را در حمایت از بهاره رهنما منتشر کرد.

آزیتا ترکاشوند  یکی از بازیگران زن ایرانی است که زندگی جالبی دارد. از رژیم غذایی بسیار عجیب تا ورزش های بی شماری که انجام داده. آزیتا ترکاشوند بازیگر بروجردی ۳۹ ساله سینما و تلویزیون است آزیتا ترکاشوند با بازی در سریال گاندو محبوبیت پیدا کرد. آزیتا ترکاشوند سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد نیز می باشد.


خبرداغ:درگذشت ناگهانی تینا عبدی بازیگر سریال آنام+بیوگرافی و علت فوت

آزیتا ترکاشوند این متن برای بهاره رهنما منتشر کرد:

باتوجه به شناختی که از همکارم بهاره رهنما دارم و روحیه انسان دوستانه اش  و معرفی چندین مورد به خیریه ایشان که از زنان غیور و خود سرپرست لر بودند و به عنوان یک زن لر که به شدت به ایرانی بودنم و قوم و تبار لرم افتخار میکنم بر خودم واجب دانستم که به همشهریان خوبم و قوم مهربان و بزرگ لر اعلام کنم که ایشان منظورشان اشاره به فیلم قدیمی “ دختر لر” که قدیمی ترین فیلم سینمای ایران است با فیلم های جدید و امروزی بوده و فراموش نکنیم بانویی هم که مورد حمایت خانم رهنما قرار گرفت هم یک بانوی لر بود که با سوختگی بالا توسط ایشان حمایت شده بود 

کاری نکنیم که اتحاد زبانزد قوم غیور لر با  توهین های شخصی و نفرین و الفاظ نابجا اشتباه گرفته شود قابل توجه شما عزیزان اینکه ایشان چندین بار در صفحه شخصی شان در این باره توضیح دادند و از این سو تفاهم عذر خواهی کردند!


خبرجدید:بهنوش بختیاری بی احترامی بهاره رهنما را با قاطعیت پاسخ داد+عکس


در پایان باز هم تاکید میکنم بنده خودم ساعت کمک های خیر ایشان به چندین همشهری نیازمند من جمله همین خانم مرضیه که در شام ایرانی مهمان ایشان است بوده ام،قضاوت نکنیم و مهربانی ها را ندیده نگیریم .

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    متاسفم خانم ترکاشوند که بخاطر مادیات حق بطرف دادین

  • ناشناس

    خانم ترکاشوند نمیشناسیمت... هموطنی قابل احترام.صرف اینکه ایشون به زنی کمک کرده دلیل نمیشه به قومش یا هرقومی توهین کنه...مواظب باش جوگیرنشی ددو ..یعنی خواهر...

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍