کد خبر : 7436

شمس گفت: کمک معیشتی 100 هزار تومانی که قرار است به حساب سرپرستان خانوار واریز شود جدا از یارانه معیشتی ، یارانه بنزین است.

یکی از سوالاتی که درخصوص بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی توسط افراد مطرح می‌شود این است که این مبلغ جدا از  یارانه معیشتی  به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود یا با یارانه معیشتی ادغام شده است؟توضیحات مهم درباره کمک معیشتی 100 هزار تومانی

به همین منظور حامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این باره، گفت: بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی که به ازای هر یک از اعضای خانواده قرار است به حساب سرپرستان خانوار واریز شود جدا از یارانه معیشتی (یارانه بنزین) است.

 

مدت پرداخت یارانه 100 هزار تومانی کرونا

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: این بسته معیشتی در ۴ ماه به ازای هریک از اعضای خانواده، ۱۰۰ هزار تومان به حساب سرپرست خانوار قرار است واریز می‌شود.


خبرجدید:درگذشت ناگهانی تینا عبدی بازیگر سریال آنام+بیوگرافی و علت فوت


 

برای چه کسانی یارانه معیشتی 100 هزار تومانی واریز می شود ؟

گفتنی است؛ مشمولان این بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی، یارانه معیشتی بگیرانی است که شغل ثابت و درآمد ثابت ندارند. کارگران ساختمانی، رانندگان و... هریک از افرادی که یارانه معیشتی را ماهانه دریافت می‌کنند و شغل و درآمد ثابت هم ندارند مشمول این تسهیلات هستند.

به گفته وزارت رفاه، ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر که در دهک‌های پایین جامعه قرار دارند و شغل و درآمد ثابت ندارند، مشمول دریافت این بسته هستند که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از شناسایی آن‌ها، لیست این افراد را به سازمان برنامه و بودجه برای واریز ارسال می‌کند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍