کد خبر : 7445

پس از انتشار خبر شهادت سردار استوار محمود‌آبادی براثر بیماری کرونا، برخی از رسانه‌های معاند به دروغ ادعا کردند که سردار استوار روز دهم آذرماه، در حمله‌ی هوایی اسرائیل، در حومه شهر القائم به شهادت رسیده است.

پس از انتشار خبر شهادت سردار استوار محمود‌آبادی (از فرماندهان باسابقه سپاه) براثر بیماری کرونا، برخی از رسانه‌های معاند به دروغ ادعا کردند که سردار استوار روز دهم آذرماه، در حمله‌ی هوایی اسرائیل، در حومه شهر القائم به شهادت رسیده است که با بررسی‌های انجام شده در مرکز مقابله با شایعات سایبری ادعای مذکور قویا تکذیب می‌شود.


خبرداغ:پانته آ بهرام داغدار برادرش شد!+عکس ناراحت کننده

بنابر بررسی‌های صورت‌گرفته، این دروغ‌پردازی در حالی صورت گرفته است که خبرگزاری‌های رسمی پیش از این وخامت حال شهید محمود‌آبادی (به علت ابتلا به کرونا) را اطلاع‌رسانی کرده بودند و حتی برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز پویش‌های مردمی دعا و نیایش برای بهبودی این فرمانده مجاهد نیز براه انداخته بودند.

همچنین با بررسی‌های انجام شده همچنین مشخص شد، سردار استوار اواخر تابستان امسال در مأموریت مستشاری در کشور عراق به کرونا مبتلا شده و به ایران بازگشت؛ اما به علت شدت یافتن بیماری و همراه شدن آن با عوارض جانبازی، در بیمارستان بقیه الله عجل‌الله‌تعالی‌فرجه بستری شد. وی بیش از دو ماه در بخش مراقبت‌های ویژه و در شرایط کما بسر می‌برد و متأسفانه صبح امروز به یاران شهید خود پیوست.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍