کد خبر : 7467

ماجرای عکس های نامتعارف مدلینگ جوان در کرمانشاه چه بود؟/وی دستگیر شد!

خانم مدلینگ هنجارشکن در پرونده جنجالی فیلم تکیه معاون الملک کرمانشاه شناسایی و بازداشت شد.

ماجرای عکس های نامتعارف مدلینگ جوان در کرمانشاه چه بود؟/وی دستگیر شد!

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از دستگیری  مدلینگ زن  که در تکیه معاون الملک اقدام به هنجارشکنی کرده بود، خبر داد.​

 حسن حیدری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از انتشار تصاویر و کلیپی از یک اقدام هنجارشکنانه و نامناسب در محوطه  تکیه معاون الملک  کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی پس از بررسی جوانب مختلف، شناسایی عوامل دخیل در این اقدام هنجارشکنانه و غیراخلاقی را در دستور کار قرار دادند.

 

دستگیری مدلینگ هنجارشکن تکیه معاون الملک کرمانشاه

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: در همین راستا مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل سکونت  مدلینگ زن  که مقابل دوربین‌های فیلمبرداری و تصویربرداری قرار گرفته بود، شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

حیدری ادامه داد: در همین راستا و طی روزهای گذشته تصویربردار این هنجارشکنی نیز دستگیر شده بود.


خبرداغ:حادثه ای عجیب در هرمزگان جان 4 مرد را گرفت+فیلم جنجالی


وی با ابراز تأسف از هنجارشکنی صورت گرفته آن هم در مکانی که سال‌ها است محل برپایی مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان است، گفت: پلیس این ساختارشکنی‌ها را برنتافته و قاطعانه با آن برخورد می‌کند.

حیدری در بیان کرد: برخورد با عوامل بروز این هنجارشکنی جز خواسته‌ها و مطالبات مردم شریف و شهیدپرور کرمانشاه است و پلیس وظیفه خود می‌داند با چنین افرادی برخوردهای قانونی را به عمل آورد

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ