کد خبر : 7490

تصویری از شلوار با طرح گونی سیب زمینی که در هند طراحی شده در فضای مجازی منتشر شده است.

اگر به تصاویر تهیه شده در جوامع مختلف در دوره‌های تاریخی نگاه کنیم، به تغییراتی که در نوع لباس و وضعیت پوشش افراد آن جامعه به وجود آمده، پی خواهیم برد. گاهی ممکن است تغییراتی که در حوزه مُد رخ می‌دهد، زیبایی خاصی برای افرادی که تحت تأثیر آن مد قرار می‌گیرند به ارمغان آورد و گاهی نیز ممکن است پوشش جدید نتیجه معکوس داشته و تبلیغ جلوه‌ای نامتعارف و نامناسب باشد.

 


خبرداغ:کرونا جان پرستار تازه داماد که بارقصش به همه روحیه می داد را گرفت+فیلم غم انگیز


 

اما در حالی که حدود ۱ سال پیش انتشار خبر تهیه شلوار از گونی برنج توسط یک طراح ایرانی در آمریکا خبرساز شده بود به تازگی انتشار تصاویری که تهیه شلوار از گونی سیب زمینی را نشان می‌دهد خبرساز شده است. این شلوار توسط یک طراح هندوستانی تهیه شده است. «آرون بوترا»، یک فعال هندوستانی در توئیتر، تصویری از این شلوار را منتشر کرد. او با انتشار این تصویر در تاریخ ۲۴ نوامبر در توئیتر خود نوشت: "خوب"
 

این توئیت آرون پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۸۴۰۰ لایک دریافت کرده است. انتشار این تصویر با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «تهیه شلوار از گونی سیب زمینی! منتظر طراحی‌های بعدی هستیم!» کاربر دیگری نوشت: «تولید داخلی، باید حمایت شود.»

  

1506235_186

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍