کد خبر : 7547

نوید محمدزاده: اعتراض ما در کار ما باید باشد.

به گزارش ستاره پارسی :

نوید محمدزاده متولد 17 فروردین 1365 است.نوید محمدزاده متولدمهران ایلام، است. نوید محمدزاده بعد از گرفتن دیپلم به دلیل علاقه اش در سال 82 به کلاس های بازیگری هنر کرج رفت و نوید محمدزاده زیر نظر استادانی مانند محمد یعقوبی و مهتاب نصیرپور دوره های بازیگری را گذراند.قش‌آفرینی وی در فیلم عصبانی نیستم موجب تحسین بسیاری از منتقدین گردید،تا جایی که بسیاری نوید محمدزاده را شایستهٔ دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر می‌دانستند.همچنین وی ۲ بار پیاپی موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر و همچنین تندیس بهترین بازیگر مرد جشن حافظ گردیده‌است.


بیشتربخوانید:سوتی عجیب مجری بی بی سی پر بازدیدترین خبر هفته شد!+فیلم


من با فیلمم خیلی می‌توانم مهم‌تر باشم تا هشتگی که می‌زنم/ من باید نقش اصلی فیلمی را بازی کنم که آن آدمی که به چشم نمی آید و حتی بهش فکر نمی‌شود بشود نقش اصلی آن فیلم
نوید محمدزاده در گفت و گو با شهاب حسینی گفت: اگر من آرتیستم اگر به وضعیتی اعتراض دارم باید با فیلمم و نقشم آن اعتراض را نشان بدهم. اعتراض ما در کار ما باید باشد. من با فیلمم خیلی می‌توانم مهم‌تر باشم تا هشتگی که می‌زنم. بنده و اسیر این جریان اینستاگرام نباشیم که بهمون می‌گویند باید این را بگذارید باید این را نگذارید. من هر آن چیزی که دوست دارم را می‌گذارم هر آن چیزی که دوست ندارم را نمی گذارم.


بیشتربخوانید:حرکت عجیب و نامتعارف دختر جوان در حمام باعث مرگ وی شد!


ارسال نظر