کد خبر : 7573

نشست پارکینگ یک خانه سبب شد لکسوس مرد تهرانی در چاه فرو رود.

به گزارش ستاره پارسی :

کف پارکینگ یک ساختمان مسکونی به علت ریزش چاه، نشست کرده بود که  خودروی لکسوس  در گودال سه متری آن فرو رفت.


خبرداغ:عکس های آتلیه ای از عروسی لاکچری نگین معتضدی و همسرش+عکس دیده نشده ساعت 20:01 شب گذشته در پی تماس ساکنان یک ساختمان مسکونی با سامانه 125 مبنی بر سقوط یک دستگاه خودرو به یک گودال، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه سه و گروه نجات 9 مستقر در ایستگاه سه و خودرو تخصصی نجات دو مستقر در ایستگاه 113 را به خیابان ری، زیر پل ری، خیابان اندرزگو، جنب بیمارستان بازرگانان روانه کرد.
جلال جلیلی؛ افسر آماده منطقه پنج عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در این حادثه که به بیش از پنج ساعت طول کشید، گروه نجات ایستگاه 9 با فیکس کردن "تیفور"، خودرو را در حالت ایمن قرار دادند.
وی تصریح کرد: آتش‌نشانان در نهایت با شکافت سقف پارکینگ ساختمان مسکونی توانستند از تیر آهن سقف، کارگاه عملیاتی را برای مهار خودرو از ضلع شمالی پارکینگ برقرار کرده و خودروی لکسوس را از گودالی به وسعت حدود سه متر و نیم خارج کردند.
 

سقوط لکسوس در گودال 3 متری پارکینگ

جلیلی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی و با تجهیزات کامل، محل را ایمن‌‌سازی کردند و خودروی مذکور را از کف پارکینگ که به علت ریزش چاه، نشست کرده بود، خارج کردند.


خبرداغ:قیمت تمام شده هر واحد مسکن ملی چقدر است؟


بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ محل حادثه با حضور عوامل شهرداری ایمن‌سازی و دستور خالی شدن از سکنه اعلام شد و آتش‌نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به ساکنان به مأموریت خود پایان دادند.

 

سقوط لکسوس در چاله 3 متری تهران

سقوط لکسوس در چاله 3 متری تهران


خبرداغ:پشت پرده پخش شدن عکس بی حجاب پرستو صالحی در اینستاگرام+عکس جنجالی


سقوط لکسوس در چاله 3 متری تهران

سقوط لکسوس در چاله 3 متری تهران

ارسال نظر