کد خبر : 7585

نیوشا ضیغمی نسبت به بی احترامی مجری به تاکسیرانی ها واکنش نشان داد.

نیوشا ضیغمی   متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ است.نیوشا ضیغمی متولد تهران است.نیوشا ضیغمی بازیگر اهل ایران است. نیوشا ضیغمی بعد از اتمام دبیرستان،نیوشا ضیغمی لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت.


خبرداغ:فیلم خودکشی هولناک پسر 12 ساله با کلت کمری در غرب تهران/طلاق والدین


 امروز ویدئویی در فضای مجازی پخش شد که مربوط به قسمتی از برنامه دستپخت بود که از شبکه یک سیما در حال پخش است. در این ویدئوی کوتاه مجری برنامه از دختر نوجوانی که به همراه پدرش حضور دارد می‌پرسد: از اینکه پدرش رانندگی تاکسی است خجالت نمی‌کشد و به دوستانش می‌گوید؟

این اظهارات مجری دستپخت واکنش‌های زیادی را در پی داشت تا جایی که اتحادیه تاکسیرانان نسبت به این توهین اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در واکنش به سوال مجری برنامه «دست‌پخت» از مهمان خود درباره رانندگان تاکسی، در روزگذشته (شنبه ۲۲ آذر)، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: «به عنوان نماینده خانواده بزرگ تاکسیرانی شهر تهران برآن شدیم تا در مواجهه با سوال پرحاشیه مجری برنامه «دست‌پخت» با مضمون: بابات راننده تاکسی است پیش دوستات ناراحت نمی‌شی؟ با انتشار این متن از منزلت و جایگاه شریف تاکسی‌رانان خدوم پایتخت و خانواده محترم آن‌ها دفاع کنیم، چرا که شایسته نیست این قشر خدوم و زحمت‌کش از سوی رسانه که باید مروج فرهنگ اسلامی ایرانی باشد، مورد توهین قرار بگیرند.


خبرداغ:مجری بی ادب صداوسیما بخاطر بی احترامیش به رانندگان تاکسی عذرخواهی کرد!


ناوگان عظیم و گسترده تاکسیرانی، گزینه اول در امر جابجایی و سرویس‌دهی به شهروندان به خصوص در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا به شمار می‌آیند و طی یک سال گذشته به عنوان قشر آسیب‌پذیر متحمل دغدغه‌های معیشتی و همچنین از دست دادن عزیزان خود شده‌اند.

خودروی تاکسی و شغل شریف تاکسیرانی ضمن فعالیت در شرایط سخت کاری، همواره تداعی اعتماد و اطمینان خاطر در شهروندان بوده و این مهم ارزشمند و قابل ستایش است.

این اطلاعیه برای دفاع از تاکسیرانان خدوم، مسئولیت‌پذیر و باوجدان صادر شده است و به حق، تمامی شهروندان محترم، خود شاهد تلاش متعهدانه تاکسیرانان تهرانی هستند.»

 

بازیگران و افراد مشهوری از 23 آذر ماه نسبت به این ویدئو واکنش نشان دادند که یکی از این افراد نیوشا ضیغمی است:

 


خبرداغ:چهره جدید علیرضا خمسه در پایتخت+عکس


 

WhatsApp-Image-2020-12-13-at-23.44.46

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍