کد خبر : 7628

دعوای آتیلا پسیانی و سحر قریشی اوج گرفت!

آتیلا پسیانی متولد سال 1336 در تهران است , آتیلا پسیانی لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دارد. آتیلا پسیانی بازی در تئاتر را از سال 1356 و حضور جلوی دوربین را از سال 1357 با فیلم کوتاه «سکوت و سلام»، همکاری «شاهرخ غیاثی» تجربه کرد. آتیلا پسیانی بازی در سینما را از سال 1360 با «عفریت»، همکاری «فرشید فلک نازی» شروع کرد. همسر آتیلا پسیانی «فاطمه نقوی» است.

 

واکنش آتیلا پسیانی به شوخی جنجالی سحر قریشی

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره ویدئوی جنجالی که در فضای مجازی دست به دست شد،‌گفت: نمی‌دانم چرا سحر قریشی آن حرف را زده است.

آتیلا پسیانی  مهمان برنامه «من و شما» بود تا برای اولین بار در یک گفتگوی چالشی درباره تمام وجوهات زندگی اش سخن بگوید.


بیشتربخوانید:تسخیر درختی کهن سال توسط 11 جن +فیلم18+


پسیانی درباره ویدئوی جنجالی که با عنوان «دعوای سحر قریشی با آتیلا پسیانی» در فضای مجازی منتشر شد، گفت: خیلی دوست ندارم وارد این فضا‌ها بشوم. نمی دانم چرا  سحر قریشی  در آن ویدئو آن حرف را زد. به هر صورت شوخی او باعث دامن زدن به فضای زردی هست که من همیشه از آن فراری ام.

او با اعلام اینکه از بازی در فیلم «پیتزا مخلوط» پشیمان است، بیان کرد: به هرحال نمی توان کتمان کرد که بخشی از شغل ما برای امرار معاش است و من ممکن است بعضی کار‌ها را برای مسائل مالی و امرار معاش قبول کرده باشم.

این بازیگر از اولین تجربه بازیگردانی در سینما و در فیلم «مسافران» یاد کرد و ادامه داد: این اولین بار بود که در سینما از بازیگردان استفاده می شد و من به آن افتخار می کنم. قرار بود بهروز بقایی در آن فیلم به جای من بازی کند، اما درنهایت آن نقش را من ایفا کردم.


بیشتربخوانید:ماجرای زنده به گور کردن ملیکا8 ساله توسط نوجوان13 ساله+عکس


 

 

ارسال نظر