کد خبر : 7699

بازسازی صحنه عملیات ترور شهید فخری زاده در یکی از شبکه های رژیم صهیونیستی را می‌بینید که پر از اشتباه و دروغ پردازی است.

به گزارش ستاره پارسی :

ترور شهید فخری زاده    به اندازه زیادی بازتاب در رسانه های خارجی داشت و بعد از افشای چگونگی   این جنایت حالا   شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی از طراحی ماموران جاسوسی رژیم صهونیستی برای ترور دانشمند هسته‌ای کشور محسن فخری زاده فیلمی را پخش کرد​.


بیشتربخوانید:وقتی قلب دختر شیلا خدادا می شکند!+فیلم پربازدید


 

 

 


خبرداغ:یارانه جدید کرونا امشب واریز می شود + مبلغ


 

روایتی از جزئیات صحنه  ترور شهید فخری زاده

یک روز پس از حادثه ترور ناجوانمردانه  شهید فخری زاده ، خبرنگاران به جزئیاتی از این عملیات تروریستی دست پیدا کرده‌اند.

ماشین ضدگلوله حامل  شهید محسن فخری زاده  و همسر وی، صبح جمعه به همراه ۳ ماشین تیم حفاظت از شهر رستم کلای مازندران به سمت  آبسرد دماوند  حرکت می‌کند.

ماشین پیشرو تیم حفاظت چند کیلومتر مانده به محل حادثه ، اسکورت را برای چک و خنثی محل مقصد ترک می‌کند.

در همین لحظات، صدای ناشی از اصابت چند گلوله به ماشین، موجب جلب توجه دکتر فخری‌زاده و متوقف کردن ماشین می‌شود. فخری‌زاده به تصور اینکه صدا ناشی از برخورد با مانع خارجی یا اشکال در موتور خودرو بوده از ماشین پیاده می‌شود.

در همین لحظه از خودرو نیسانی که در فاصله ۱۵۰ متری ماشین شهید متوقف بوده، از یک دستگاه تیربار اتوماتیک کنترل از راه دور، شلیک‌های متعددی به سمت شهید صورت می‌گیرد. دو گلوله به پهلو و یک گلوله به پشت شهید برخورد می‌کند که منجر به قطع نخاع وی می‌گردد.

در این اثنا سرتیم حفاظت بدن خود را حائل پیکر شهید می‌کند و چند تیر نیز به بدن وی اصابت می‌کند. لحظاتی بعد همان نیسان متوقف شده نیز منفجر می‌شود.

پیکر مجروح  شهید فخری زاده  به درمانگاه و از آنجا با هلیکوپتر به بیمارستانی در تهران منتقل می‌شود که متاسفانه بعد از مدتی به شهادت می‌رسد.


بیشتربخوانید:لایو 18+ خانوم بلاگر با پسر 14 ساله غوغا به پاکرد+واکنش کاربران


گفتنی است طبق اطلاعات بدست آمده در این عملیات که حدود ۳ دقیقه طول کشیده است، هیچ عامل انسانی در محل ترور حضور نداشته و تیراندازی‌ها تنها توسط سلاح خودکار انجام شده است و به جزء محافظ شهید که مجروح می‌شود، هیچ فرد دیگری در این حادثه آسیب نمی‌بیند.

در همین رابطه بررسی هویت مالک خودروی نیسان، نشان دهنده خروج وی در ۸ آبان ماه سال جاری از کشور است.

شهید محسن فخری زاده  از دانشمندان پرافتخار هسته‌ای و دفاعی کشورمان نزدیک به ۳ دهه در فهرست ترور گروه‌های تروریستی و رژیم صهیونسیتی قرار داشت. در سالهای اخیر بارها عملیات‌های تروریستی علیه وی کشف و خنثی شده بود

ارسال نظر