کد خبر : 7752

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه) با ۲۵۰ هزار تومان کاهش قیمت نسبت به روز پنجشنبه، به بهای ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان معامله شد.

به گزارش ستاره پارسی :

 در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه روز شنبه، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۱ میلیون  و ۷۵۰ هزارتومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به قیمت ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان معامله شد.


خبرداغ:کاهش باورنکردنی قیمت دلار/هفته آینده دلار وارد کانال 20 هزار تومان می شود!


همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه به بهای چهار میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی نیز به قیمت ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان مبادله شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۳۱ هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

انس جهانی طلا نیز امروز با ثبات نسبت به آخرین ساعات کاری روز گذشته به قیمت یک‌هزار و ۸۸۲دلار فروخته شد.

به گزارش ایرنا، در هفته‌های اخیر قیمت سکه و طلا متأثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا نیز تأثیر گذاشت.


خبرداغ:اولین فیلم منتشر شده از عادل فردوسی پور در ورزشگاه الجنوب+فیلم


از سوی دیگر کاهش نرخ اونس جهانی طلا نیز باعث افت قیمت طلا و سکه شده است، به نظر کارشناسان احتمال افت بیشتر اونس جهانی طلا در هفته‌های آینده وجود دارد.

آغاز توزیع واکسن کرونا و بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌های آینده، میزان استقبال از طلا به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری را کاهش خواهد داد.

ارسال نظر