کد خبر : 7767

معاون رئیس‌جمهور از اصلاح مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا برای پرداخت کمک معیشتی خبر داد و گفت تعداد یارانه بگیران افزایش می یابد و پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی تا چهار ماه ادامه دارد.

به گزارش ستاره پارسی :

محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، در نشست خبری با اشاره به مذاکره اخیر روحانی با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت:‌ در این مذاکره گفت‌و‌گوهایی در زمینه طرح اخیر مجلس درباره کمک به خانوارهای نیازمند (یارانه)صورت گرفت.​


خبرداغ:قبض گاز،برق و آب کدام خانواده ها مجانی می شود؟


وی افزود:‌ بر این اساس تفاهم عملیاتی حاصل شد تا اصلاحی در مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا کنیم. تعداد جمعیتی که این پرداخت کمکی را دریافت میکنند تا 40 میلیون نفر افزایش پیدا کرد. پرداخت 100 هزار تومان در هر ماه تا چهار ماه ادامه داشته باشد.

 

گروهی که تحت پوشش کمیته امداد هستند

معاون اقتصادی رئیس جمهور تصریح کرد: گروه خاصی که تحت پوشش کمیته امداد هستند.


خبرداغ:لایو 18+ خانوم بلاگر با پسر 14 ساله غوغا به پاکرد+واکنش کاربران


براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی 120 هزار تومان را در ماه دریافت خواهند کرد که نخستین پرداخت هم روز گذشته صورت گرفت.نهاوندیان همچنین از تعویق اجرای قانون اصلاح چک تا پایان سال خبر داد.

منبع:رکنا

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    ای بابا دروغ بود من خودم سرپرست خانوار هستم شوهرم فوت کرده ۲تابچه دارم خانه مستاجر مرگم نمیدن

  • حمیدرضا سالاری درمیان

    س.انشاا. که لیست بدون هیچ مشکل و با رعایت عدالت کامل بشه چون با این وضعیتی که ما دیدیم بازم پول به کسانی که اصلا نیاز ندارن میرسه من الان یک ماهه ماشینم بخاطر ۵۰۰تومن درب منزل خوابیده و راننده آژانسم نمیتونم کار کنم پول هم آه در بساط ندارم نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم خدا عاقبتمان رو بخیر کنه