کد خبر : 7785

در این مطلب درباره لباس عروس تسخیر شده دختر جوان صحبت می کنیم

به گزارش ستاره پارسی :

دختر جوان که می خواست برای عروسی اش لباس عروسی متفاوت و تاریخی بپوشد درگیر مشکلاتی شد که باعث شد قید لباس عروس را بزند. این دختر جوان متوجه تغییرات عجیبی در زندگی اش شد که آنها را ناشی از لباس عروس شوم می دانست.

 

ماجرای لباس عروس تسخیر شده

دختری آمریکایی از وجود یک روح در یک لباس عروس خبر داد و اقدام به فروش این لباس عجیب و شوم کرد.

دختری آمریکایی که یک لباس عروس در فیسبوک با قیمت ۶۰۰ دلار برای فروش گذاشته است، از وجود ارواح در آن لباس خبر داد و گفت:” این لباس عتیقه را هنگام پیاده روی در یک شهر قدیمی متروکه پیدا کردم و آن را به خانه بردم. من قصد داشتم آن را در جشن عروسی خود بپوشم اما یک سری اتفاقات باورنکردنی از جمله چیز‌هایی که خود به خود حرکت می‌کنند، بو‌های نامشخص، دسته مگس‌ها و اشیای پرنده سرانجام مرا متقاعد کرد که روح موجود در این لباس خانه‌ام را آزار می‌دهد.”

 

لباس عروس تسخیر شده

 

لباس عروس تسخیر شده عجیب

این دختر پس از پشت سر گذاشتن سلسله اتفاقات عجیبی، در اینباره گفت: “در حالی که من و نامزدم در شهر کوچکی بین فیرفکس و کاربانادو در واشنگتن سرگردان بودیم، به یک شهر طلای باستانی برخوردیم که کاملا خالی از سکنه بود و ما هم شروع به گشتن در این ویرانه کردیم.

 

ماجرای لباس عروس عجیب

در یکی از بقایای یک کلبه کوچک، با این لباس عروس روبه‌رو شدم و با ترس آن را برداشتم تا برای عروسی‌ام از یک لباس تاریخی استفاده کنم. اما طولی نکشید که اوضاع بدتر شد. پس از یک هفته از وجود لباس در خانه، متوجه شدم که همه چیز در خانه شروع به حرکت می‌کند، ابتدا چیز‌های کوچک مانند جوراب اما بعدها باز شدن درکمد، مرا وحشت زده کرد. ”

 

لباس عروس تسخیر شده

 

ماجرای لباس عروس تسخیر شده

او در ادامه گفت: “سینی‌ها و ظروف به زمین می‌افتادند، بوی تخم مرغ‌های پوسیده در اتاق می‌پیچید، مگس‌ها روی شیشه‌های و دور درب ورودی جمع می‌شدند. اما وقتی که این لباس را به مادر شوهرم دادم همه چیز تغییر کرد و دیگر از آن اتفاقات خبری نبود. گفتنی است او به دلیل اینکه مادر شوهرش گفته بود این لباس را در روز عروسی‌اش نپوشد به فروش گذاشته بود.

باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر