کد خبر : 7811

زن جوان جیرفتی با اسلحه کلت به کام مرگ فرو رفت.

 دادستان عمومی و انقلاب جیرفت با تاکید بر این مطلب که قتل اخیر در این شهرستان به دلیل اختلافات خانوادگی رخ داده است، گفت: علی رغم شایعات و حواشی مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر ارتکاب قتل توسط یک قاضی، متهم این پرونده مدیر سابق شهرستانی اداره تعزیرات حکومتی بوده و هیچ ارتباطی با دستگاه قضایی نداشته است.


خبرداغ:تصاویری تکان دهنده از پسربچه سیاه پوست فضای مجازی را تکان داد+عکس


حسین سلامی در تشریح این خبر افزود: حسب اعلام مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان، متهم این پرونده از تاریخ ۲۲ آذرماه سال جاری بازنشسته شده است.
وی با اشاره به این مطلب که متهم این پرونده درحال حاضر ضمن تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت در زندان به سر می‌برد، اظهارداشت: اتهام انتسابی به متهم این است که در تاریخ ۲۹ آذرماه سال جاری و حوالی ساعت ۱۱ در پی بروز اختلافات و مشاجرات خانوادگی با استفاده از سلاح کلت فاقد مجوز و با شلیک دو گلوله همسرش را به قتل رسانده است.

 


خبرداغ:ازدواج روشنک گرامی لورفت+فیلمدادستان عمومی و انقلاب جیرفت از مردم خواست با پرهیز از توجه به شایعات و حواشی مطرح شده در فضای مجازی، هرگونه اطلاعات درباره ابعاد این پرونده و برخوردهای قانونی با متهم را از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری کنند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • علیرضا محمود

    خوب این بندگان خدا دخترهایی را که به عناوین منکراتی جلب میشن ،راضی به ازدواح میکنن ،آخرش این میشه

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍