کد خبر : 7831

گاهی اوقات طرفداران افراد مشهور، آنقدر عاشق و دلشیفته فرد موردعلاقه خود می شوند که برای ابراز احساسات خود دست به کارهای عجیب و غریبی می زنند.

بهنوش بختیاری    زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ است. بهنوش بختیاری بازیگر و منشی صحنه است.بهنوش بختیاری  در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ به خاطر بازی در فیلم من نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.بهنوش بختیاری چند سالی است که متاهل است ولی علاقه ای به منتشر کردن عکس های همسرش را ندارد.


خبرداغ:سامان صفاری با بازیگر سریال خانه امن ازدواج کردند!+فیلم

بهنوش بختیاری  با انتشار فیلمی از یک مرد نامحرم که معروف هم است دست به اقدامی نامتعارف زد .در این فیلم مرد جوان با آبجی خواندن  بهنوش بختیاری  تتوی اسم خانم بازیگر را نشان می دهد که روی بدنش زده است و  بهنوش بختیاری  می نویسد به او گفتم خانمت ناراحت نشه! و ...​

 

 

 


خبرداغ:نقشه شوم پدرشوهر شیطان صفت برای عروس و نوه هایش سوژه شد!


 

1-سربازتم خانم  بهنوش بختیاری

جدیدترین پرونده از طرفداران عجیب و غریب را می‌توان به ماجرای استوری عجیب  بهنوش بختیاری  که در صفحه ایسنتاگرامی خود منتشر کرده است باز کنیم.

 

Untitled-1

 

چندی پیش درمیان استوری های زیادی که  بهنوش بختیاری  منتشر کرده بود یک استوری عجیب و غریب به جشم می خورد.

 


خبرداغ:تفریح در پارتی های شبانه دختر جوان را در دام مرد شیطان صفت انداخت!

 

ماجرای این استوری چه بود؟

یک فیلم چند ثانیه‌ای، مرد جوانی با بدنی برهنه جلوی دوربین ایستاده است ، به گفته خودش سرباز  بهنوش بختیاری  .یک تتو جدید روی شانه‌اش زده و با لحنی داش مشتی وار می گوید: خانم  بهنوش بختیاری  تو خواهرمی ،تا ابد سربازتم. تو به گردن من خیلی حق داری،اینم اسم شما که تتو کردم.

واکنش  بهنوش بختیاری  هم به این موضوع جالب است، او با انتشار این فیلم از مرد جوان اینطور نوشت: چه قدر برادرم مسعود به گردن من حق دارد، بهش گفتم خانمت ناراحت نشه ،گفت :خواهرمی ،تنهاخواهرم .

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍