کد خبر : 7899

تصاویری ا زچهره بدون گریم سارا رسول زاده

سارا رسول زاده  مجری جوانی هست که بعد از مصاحبه بین ۳۰۰ نفر در شبکه دو تلویزیون برای مجری برنامه زنده انتخاب میشه و به تلویزیون راه پیدا میکند سارا رسول زاده حضوری موفق را در برنامه های نوجوان از خود به نمایش گذاشته و بطور چشمگیری با مخاطبان نوجوان ارتباط برقرار کرده و هم اکنون محبوبیت خاصی دارد محبوبیتی که بچه های اوایل دهه شصت را به یاد علاقه ای که به مجریان برنامه نیم رخ داشتن می اندازد.سارا رسول زاده دیده شدن براش مهم نیست و بیشتر علاقمند هست که به کار تئاتر بپردازد .سارا رسول زاده نقش آملیا را در تئاتر «یرما» از دکتر علی رفیعی را بازی کرد.

 


بیشتربخوانید:سوال چالشی رشید پور راز زندگی مهران مدیری را فاش کرد+فیلم غم انگیز


 

سارا رسول زاده

 


بیشتربخوانید:شبگردی سارا و نیکا با دوپسر جوان جنجالی شد!+عکس لورفته

 

چکیده ای از بیوگرافی سارا رسول زاده:

نام : سارا رسول زاده

تولد : 17 شهریور 1368

 آنچه دیگران میخوانند
 
محل تولد : تهران
 
حرفه : مجری و بازیگر 

سالهای فعالیت : سال 1388 تاکنون

 

بیوگرافی سارا رسول زاده:

سارا رسول زاده متولد 17 شهریور 1368 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. سارا رسول زاده مجری و بازیگر خوب کشورمان اصالتاً تبریزی است. سارا رسول زاده دارای مدرک مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران است و البته او بعداً در راستای علاقه خود در زمینه کارگردانی نیز تحصیل کرد.

سارا رسول زاده در یک خانواده ۶ نفره متولد گردید، که دو خواهر و یک برادر دارد و پدرش علاقه دارد که سارا به ورزش اهمیت بدهد و برای مادرش ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج عالی مهم است.

سارا رسول زاده از کودکی به تئاتر علاقه داشت و در دوران دانش آموزی در تئاتر در کانون پرورش فکری کودکان فعالیت داشت و ده سال آنجا کار تئاتر عروسکی کرد و جایزه ی عروسک گردان برتر را دریافت کرد. همان سال ها نیز در تئاتر دانشجویی جایزه بهترین بازیگری گرفت. 

اولین کار سارا رسول زاده در تلویزیون سال 1388 با برنامه «ترمه طلا» برای گروه کودک به کارگردانی محمدرضا حیدری بود که در آن کار مجری بازیگر بود، بعد از آن برنامه زنده «آفتاب گردان» برای گروه نوجوان در شبکه دو را اجرا کرد.

سارا رسول زاده در سال 1393 در سریال پرده‌نشین به کارگردانی  بهروز شعیبی  در تلویزیون حضور پیدا کرده است. سارا رسول زاده در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در سریال عاشقانه به کارگردانی  منوچهر هادی  بازی کرده است. اثر مهم سارا رسول زاده در این سال، بازیگری در محسوب می‌شود.

سارا رسول زاده هیچ دوره آکادمیکی را در زمینه بازیگری پشت سر نگذاشته اسـت. تنها حضور او در یک دوره آموزش بازیگری، بـه وُرک شاپ های استاد علی رفیعی مربوط میشود. او از یک معلم قدیمی در دوران دبیرستان با نام «آیدا کریمی» هم بعنوان تنها استادش قبل از علی رفیعی نام می‌برد.

 


بیشتربخوانید:شایعه اخراج ودستگیر شدن کارمند رقصنده رد شد!


 

وضعیت تاهل سارا رسول زاده 

سارا رسول زاده هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

  

آثار سارا رسول زاده :

مجری گری سارا رسول زاده

- ترمه و طلا (شبکه ۲)

- آفتاب گردان (شبکه ۲)

- دوستان (شبکه جام جم)

- مثبت من (شبکه تهران)

- سپید پررنگ ( شبکه دو )

بازیگری سارا رسول زاده-

نجلا (سریال تلویزیونی) 

- عاشقانه (سریال شبکه نمایش خانگی)

- پرده‌نشین (سریال تلویزیونی)

بازی سارا رسول زاده در تئاتر : 

- یرما

- خاطرات و کابوس های یک جامه دار…

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍