کد خبر : 8068

عکسی قدیمی و خاطره‌انگیز از سپهبد شهید سلیمانی در کنار پدر بزرگوارشان منتشر شده است.

سردار قاسم سلیمانی زادهٔ ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک زاده شد. سردار قاسم سلیمانی در ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد در گذشت.سردار قاسم سلیمانی یک فرمانده نظامی ایرانی بود.سردار قاسم سلیمانی در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. سپس، از سال ۱۳۷۶ تا زمان مرگ به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده سردار سلیمانی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد برای انجام دیدارهای رسمی با مقامات عراقی ترور کرد.

 

این روزها با رصد دنیای مجازی، تصاویر و ویدئوهای خاطره‌انگیز و متعددی از سردار رشید اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی را شاهد هستیم که به مناسبت اولین سالگرد شهادت این شهید عزیز، در حال دست به دست شدن است.

شهید سلیمانی عشق و ارادت خاص و ویژه‌ای را به پدر و مادر خود داشت که این علاقه در تصاویری که این روزها در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها منتشر شده است، به درستی مشهود است. در ادامه یکی از این عکس‌های یادگاری از سردار دل‌ها را در حالی که پدر خود را در آغوش گرفته، مشاهده می‌کنید.

 

تصویری کمتر دیده شده از شهید حاج قاسم سلیمانی و پدرشان

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍