کد خبر : 8075

تیراندازی در حوالی متروی میرداماد چه پشت پرده ای دارد ؟

اخیرا فیلم از تیراندازی به 2 خانم در میرداماد منتشر شده است که این فیلم مربوط به درگیری اراذل و اوباش است.

 


بیشتربخوانید:در یاسوج اتفاق افتاد|زن جوان همسرش را آتش زد

 

 


بیشتربخوانید:کور شدن پسر جوان با انفجار ترقه در دستانش + فیلم و عکس18+

 

​ سال گذشته درگیری تعدادی از  اراذل و اوباش  و تیراندازی توسط یکی از این افراد، موجب مجروح شدن 2 نفر از شهروندان شد و فیلمی که اکنون در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده مربوط به آن واقعه است که با کپشن نادرستی به اشتراک گذشته شده و دست به دست می‌شود.

ر روزهای اخیر کلیپی از مجروحیت ۲ زن حوالی  مترو میرداماد  در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود. در شرح ویدیو گفته شده دو نفر لباس شخصی بعد از آنکه به دو زن برای رعایت حجاب تذکر می دهند و آنها توجهی نمی کنند به آنها  تیراندازی  کرده و متواری می شوند.

همچنین در شرح ویدیو آمده که محل این حادثه جایی حوالی متروی میرداماد بوده است اما ماجرای این ویدئو که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است مربوط به یک سال پیش است.

 


بیشتربخوانید:شوخی زشت سارا و نیکا باهم در لایو جنجالی شد+فیلم

 

تیراندازی چند گروه اراذل و اوباش در میرداماد

پلیس پایتخت می‌گوید: این تصاویر مربوط به درگیری چند گروه اراذل و اوباش است که در اواخر سال گذشته در این محل درگیر شدند و این درگیری منجر به مجروح شدن شهروندان شده است.

 سال گذشته درگیری تعدادی از اراذل و اوباش و تیراندازی توسط یکی از این افراد، موجب مجروح شدن ۲ نفر از شهروندان شد و فیلمی که اکنون در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده مربوط به آن واقعه است که با کپشن نادرستی به اشتراک گذشته شده و دست به دست می‌شود.

بنا بر گزارش پلیس سال گذشته و در جریان آن درگیری با پی‌گیری‌های صورت گرفته همه اراذل و اوباشی که در این حادثه دخیل بودند دستگیر شدند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍