کد خبر : 8094

اولین اظهارات ناپدری کودک آزار در تاکستان غوغا به پاکرد

ناپدری این کودک معلول قصد تنبیه این دختر خردسال را مورد آزار قرار داده است.

اولین اظهارات ناپدری کودک آزار در تاکستان غوغا به پاکرد

 ناپدری این کودک معلول، فردی معتاد بوده و در  بازجویی  اعلام کرده که به قصد تنبیه این دختر خردسال را مورد آزار قرار داده است.​

 حسین رجبی اظهار داشت: دو روز پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن مردی در شهرستان تاکستان قزوین یک کودک معلول را مورد کودک آزاری قرار می دهد.

وی افزود: بلافاصله اقدامات لازم جهت شناسایی این فرد و کودکی که مبتلا به  سندروم داون  بود انجام شد و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی این مرد که در حقیقت ناپدری این کودک خردسال معلول خوانده می‌شود دستگیر و به صورت موقت بازداشت شد.


بیشتربخوانید:کاهش باورنکردنی آمار مرگ و میر ویروس کرونا در دی ماه!


بازداشت مرد  کودک آزار در تاکستان

رجبی با بیان اینکه با همکاری پلیس فتا و اداره بهزیستی شهرستان تاکستان کارگروهی را جهت شناسایی این خانواده تشکیل دادیم، عنوان کرد: ابتدا با فردی که نخستین بار این فیلم را منتشر کرده بود ارتباط گرفتیم تا از این که آیا این رفتار ناهنجار در شهرستان  تاکستان  رخ داده اطمینان کامل کسب کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان با بیان این که در فیلم مشهود بود که ضارب فردی معتاد است به همین سبب با همکاری پلیس مواد مخدر به سادگی فرد شناسایی شد گفت: همچنین تعداد کودکان سندروم داون در قزوین بالا نیست و سازمان بهزیستی استان نیز اشراف کاملی بر این کودکان دارد بر همین اساس به سرعت محل زندگی این فرد را پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه این سه محور توسط کارگروه پلیس، دادستانی و بهزیستی بررسی شد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ضارب شناسایی و دستگیر شود افزود: محل زندگی این فرد در یکی از روستاهای توابع اسفرورین واقع در شهرستان تاکستان قرار داشت.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ