کد خبر : 8196

شاخ مجازی در رابطه با رامین رضائیان صحبت هایی کرد که این صحبت ها باعث محرومیت رامین رضا ئیان ار اردو ها و بازی شد.

رامین رضاییان  در سال 2015 توانست در شمار فهرست نهایی کارلوس کی روش برای شرکت در جام ملت های آسیا 2015 باشد.رامین رضاییان در سال 2015 در بازی ایران-گوام توانست اولین گل ملی خود را به ثمر برساند.رامین رضاییان  سابقه عضویت در تیم‌های صبای قم، راه‌آهن و پرسپولیس را دارد.رامین رضاییان در حال حاضر در تیم فوتبال الشحانیه قطر بازی می‌کند.


خبرداغ:صحبت های قدیمی سردار سلیمانی در مورد سال جدید + فیلم

برخی لژیونرها به دلیل محدودیت های کرونایی، برخی دیگری به واسطه مشکل پرواز و یکی دو نفر هم به خاطر ابتلا به کرونا یا مصدومیت از اردوی تیم ملی باری بازی با سوریه باز ماندند اما این وسط یک لژیونر هم هست که به دلایل غیر فنی فعلا نمی تواند روی دعوت شدن به تیم ملی حساب باز کند.

 به گزارش طرفداری، داستان رامین رضاییان از لایوی که یک شاخ اینستاگرمی منتشر کرد و در آن دست به افشاگری تند و زننده علیه رامین زد، شروع شد. حراست فدراسیون فوتبال در آن مقطع خیلی تلاش کرد با توجه به شائبه اخاذی و با در نظر گرفتن این نکته که شاخ اینستاگرامی از بازی با آبروی رامین نیت پلیدی دارد، رضاییان را از محرومیت های بلند مدت دور نگه دارد اما رضاییان همچنان دور از اردوی تیم ملی است.

 بار اول وقتی رامین به اردو دعوت نشد، این خبر از فدراسیون به گوش رسید که تصمیم گرفته شده رضاییان دست کم یک تا دو اردو، ملی پوش نباشد تا هم بابت حاشیه هایش تنبیه شود و هم با توجه به افشاگری مجازی علیه او، آب ها از آسیاب بیفتد اما بعد از آن ماجرا، دو لیست تیم ملی منتشر شد و در هیچ کدام از این دو لیست نام رامین رضاییان نبود.


خبرداغ:از تقلید حامد همایون از هایده تا ممنوع التصویریش+ فیلم


 رامین رضاییان در لیگ ستارگان قطر عملکرد قابل قبولی داشته اما این بار هم دراگان اسکوچیچ او را نادیده گرفته است. از قطر، امید ابراهیمی، علی کریمی و شجاع خلیل زاده به اردوی نوروزی تیم ملی دعوت شده اند و مهرداد محمدی و رامین رضاییان که می توانستند در اردو باشند، خارج از لیست هستند.

 دعوت نشدن مهرداد محمدی می تواند دلیل فنی داشته باشد و ترافیک خط هافبک و فاز تهاجمی در این نادیده گرفته شدن ستاره ایرانی لیگ ستارگان قطر که حالا علاوه بر شوتزنی و شم گلزنی، هنر گلسازی را به توانایی های خود اضافه کرده بی تاثیر نیست اما نبودن رامین رضاییان دلایل غیر فنی دارد.

 باید دید سرانجام رامین رضاییان چه زمانی دوباره پیراهن تیم ملی را می پوشد. نزدیکان دراگان مدعی هستند او اصلا نسبت به رامین رضاییان نگاه منفی ندارد و بعد از حل مشکلات و برداشته شدن مانع های غیرفنی، رامین رضاییان می تواند به تیم ملی برگردد.

دراگان اسکوچیچ امروز لیست نهایی تیم ملی را که شامل 24 بازیکن بود، در اختیار فدراسیون فوتبال گذاشت و فدراسیون که قرار بود اول فروردین لیست را منتشر کند، امروز اسامی این 24 نفر را برای حضور در اردوی نوروزی و بازی مقابل سوریه اعلام کرد. اردوی تیم ملی سوم فروردین آغاز می شود و تیم ملی دهم فروردین در آزادی به مصاف سوریه می رود.

 


خبرداغ:زمان پخش تکرار "پایتخت 6" + جزئیات

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍