کد خبر : 8243

لادن ژاوه وند در برنامه آرش ظلی پور حضور یافت و آرزو کرد که در آینده با رضا عطاران همکاری کند و فردای همان روز عکسی با عطاران منتشر کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

رضا عطاران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون است.رضا عطاران در سالهای اخیر موفقیت های زیادی در عرصه سینما داشته است . رضا عطاران پس از گذشت سالها از ازدواجش هنوز بچه دار نشده است. رضا عطاران که بعد از ممنوع الکاری که گریبان  رضا عطاران   و چند تن از همکارانش در "ساعت خوش” را گرفته بود با فریده فرامرزی ازدواج کرده و در سالهای بعد همراه با همسرش در آثاری چون صندلی خالی و استراحت مطلق ایفای نقش کرد در همه این سالها بچه دار نشد.

 


خبرداغ:شانس ظریف برای ریاست جمهوری 1400 چقدر است؟

 

5545039

 

 لادن ژاوه وند، مادر نوید محمدزاده در «مغزهای کوچک زنگ زده» مهمان آرش ظلی پور در برنامه «پنجره باز» شبکه سلامت شد.


خبرجدید:فیلم رقص دو دختر برهنه برای مردان شیطان صفت در گنبد لورفت! + فیلم

او که زندگی ای دشوار با زخم هایی عمیق بر تن را از سر گذرانده است در پاسخ به سوال ظلی پور که پرسید دوست دارد با چه کارگردانی کار کند، گفت: «دوست دارم با رضا عطاران ، کمدی کار کنم و فکر می کنم هم، اگر کمدی ای از زندگی ام ساخته شود بسیار جالب می شود و هم، اگر در فیلمی کمدی بازی کنم حتما می درخشم.» ژاوه وند در پاسخ به ظلی پور که گفت «شاید اتفاق بیفتد» با خنده جواب داد: «هر چه خدا بخواهد، سلطان محمود خر کیست؟!» او که اعتیاد، کارتن خوابی و مسیر دشوار ترک، بخش عمده تجربه زیسته اش را تشکیل داده است، به فاصله کوتاهی با انتشار عکسی از خود در کنار رضا عطاران از ملاقات با او خبر داد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: «مگه داریم؟! آرزوی دیروز... خدایا شکرت.»

ارسال نظر