کد خبر : 8275

یک پزشک شیطان صفت بعد از طلاق از همسرش به دختران فوت شده تجاوز کرد که این کار او به 10 سال حبس محکوم شد.

به گزارش ستاره پارسی :

،این دکتر 42 ساله که اورتان ناندن نام دارد پس از افشای رازش ادعا کرد با  طلاق  همسرش دیگر نتوانسته با زنی ارتباط دوستی بگیرد و این نقشه تکاندهنده را طراحی کرده است.


خبرجدید:عکس عقد آزاده نامداری و همسرش دومش لورفت + عکس


چندی پیش مسئولان بیمارستانی در ایالت نیوجرسی با شکایاتی از سوی خانواده برخی بیماران مواجه شدند که ادعا های عجیبی داشتند.

خانواده ها اعلام کردند که روی اجساد مرده هایشان که دختران و زنان جوانی بودند علایمی از  تجاوز  دیده اند و خواستار پیگیری شدند.

وقتی با دستور قاضی پرونده اجساد این زنان و دختران تحت معاینه جنایی قرار گرفت مشخص شد که تجاوز زمانی رخ داده که قربانیان دیگر زنده نبودند.

بدین ترتیب ،روند بعد از مرگ بیماران به صورت محرمانه در بیمارستان تحت نظر گرفته شد و در حالیکه بیشتر ظن پلیس به سمت کارگران خدماتی بود ناگهان ردی از یک پزشک 42 ساله به دست آمد.

دکتر اورتان که همزمان با مرگ دختر 17 ساله ای بخاطر نارسایی قلبی و تنفسی داوطلبانه کشیک شب بیمارستان را به عهده گرفته بود با عدم آگاهی از اینکه سردخانه مجهز به دوربین مخفی شده است سراغ این جسد رفته و آنرا هدف تجاوز قرار داد و همزمان از سوی ماموران حراست و پلیس که شبانه روزی دوربین ها را تحت نظر داشتند بازداشت شد.


خبرجدید:دریاگردی ماهورالوند با استایل خاصش + عکس

این پزشک که بسیار خجالتی نیز است در بازجویی ها اعتراف کرد بعد از  خیانت  همسرش و طلاق دادن وی از آنجاییکه به زنان بدبین شده بود نتوانسته با زنی آشنا شود و تصمیم گرفته با اجساد زنان و دختران مرده رابطه برقرار کند.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، این دکتر امریکایی با حضور اعضای هیات منصفه محاکمه شد و  قاضی  وی را به 10 سال حبس و پرداخت غرامت به خانواده اجساد محکوم کرد.

ارسال نظر