کد خبر : 8279

کمک سرپرست و مدیر اجرایی تیم استقلال چندی پیش به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، مرخص شد.

به گزارش ستاره پارسی :

فرزاد مجیدی  فوتبالیست های ایرانی با نام کامل  فرزاد مجیدی قادیکلایی  در ۱۸ شهریور ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمده و برادر کوچک‌تر فرهاد مجیدی از فوتبالیست های ایرانی و سه بازیکن اسبق تیم استقلال می باشد که در پست هافبک توپ می‌زد .مجیدی سابقه حضور در باشگاه های همچون استقلال ، استیل آذین ، فولاد گستر تبریز ، پیام مشهد و پاس همدان و همچنین تیم ملی ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد. فرزاد مجیدی  در سال ۹۶ وارد زندگی مشترک شده و ازدواج کرده و متاهل می باشد.

فرزاد مجیدی  برادر سرمربی  استقلال  که در این تیم به عنوان کمک سرپرست و مدیراجرایی فعالیت می کند، یکی از افرادی بود که به ویروس کرونا مبتلا شده بود.​

مجیدی به علت درگیری حدود 10 درصد ریه هایش چند روز قبل در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد و تحت مراقبت ویژه قرار گرفت. او حالا اما بعد از بهبودی نسبی حالش مرخص شده است.

اگرچه حال عمومی مجیدی بهتر شده اما او همچنان باید در منزل قرنطینه و تحت نظر باشد تا  ویروس کرونا  به طور کامل از بدنش خارج شود.

گفتنی است؛ فراز کمالوند، بهزاد غلامپور،بابک مرادی، رشید مظاهری و عارف غلامی دیگر کرونایی های تیم فوتبال استقلال هستند که همچنان به بهبودی دست پیدا نکرده اند

ارسال نظر