کد خبر : 8279

کمک سرپرست و مدیر اجرایی تیم استقلال چندی پیش به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، مرخص شد.

فرزاد مجیدی  فوتبالیست های ایرانی با نام کامل  فرزاد مجیدی قادیکلایی  در ۱۸ شهریور ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمده و برادر کوچک‌تر فرهاد مجیدی از فوتبالیست های ایرانی و سه بازیکن اسبق تیم استقلال می باشد که در پست هافبک توپ می‌زد .مجیدی سابقه حضور در باشگاه های همچون استقلال ، استیل آذین ، فولاد گستر تبریز ، پیام مشهد و پاس همدان و همچنین تیم ملی ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد. فرزاد مجیدی  در سال ۹۶ وارد زندگی مشترک شده و ازدواج کرده و متاهل می باشد.

فرزاد مجیدی  برادر سرمربی  استقلال  که در این تیم به عنوان کمک سرپرست و مدیراجرایی فعالیت می کند، یکی از افرادی بود که به ویروس کرونا مبتلا شده بود.​

مجیدی به علت درگیری حدود 10 درصد ریه هایش چند روز قبل در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد و تحت مراقبت ویژه قرار گرفت. او حالا اما بعد از بهبودی نسبی حالش مرخص شده است.

اگرچه حال عمومی مجیدی بهتر شده اما او همچنان باید در منزل قرنطینه و تحت نظر باشد تا  ویروس کرونا  به طور کامل از بدنش خارج شود.

گفتنی است؛ فراز کمالوند، بهزاد غلامپور،بابک مرادی، رشید مظاهری و عارف غلامی دیگر کرونایی های تیم فوتبال استقلال هستند که همچنان به بهبودی دست پیدا نکرده اند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍