کد خبر : 8290

بعضی بازیگران در دوران شایعات و کارهای اشتباهی که آزاده نامداری انجام داد واکنش های منفیی نشان دادند که در ادامه می بینید.

چند روز پیش آزاده نامداری به طور ناگهانی در منزلش فوت شد در رابطه با مرگ او شایعه هایی از بارداری تا خودکشی و قتل به وجود آمد ولی همسر او علت این مرگ را افسردگی بعد از اتفاقاتی که برای او افتاده بود می داند در ادامه نیز  نیش و کنایه های بعضی از بازیگران به آزاده نامداری را بخوانید:

 


خبرداغ:حضور پنهانی زنان در بازی دیروز ایران و سوریه لورفت! + عکس

 

آزاده نامداری قبل از فوتش در یک مصاحبه گفت:زندگیم سالهاست که در حال قضاوت است و هیچ جایی هم ندارم تا توضیح بدهم و بگویم اشتباه کردم.

 

فریبا نادری:

فریبا نادری  از بازیگران خوش سابقه سینما و تلوزیون است . فریبا نادری  از بازیگران سینما و تلوزیون است . فریبا نادری با سریال ستایش در سال 98 حسابی درخشید.فریبا نادری  یک فرزند دختر دارد.

 

37a0c3f2-5ca4-4cea-aec8-19b8e946d553

 

احسان خواجه امیری:

احسان خواجه امیری خواننده ی خوب ایرانی است.احسان خواجه‌امیری  فرزند ایرج، خوانندهٔ قدیمی موسیقی سنتی ایران است. احسان خواجه امیری به دلیل بزرگ شدن در خانواده‌ای هنرمند، از ۵ سالگی آموختن موسیقی را شروع کرد. احسان خواجه امیری  در ۱۲سالگی برای برنامه کودک آهنگسازی کرد.

 


خبرجدید:آخرین عاشقانه آزاده نامداری و سجاد عبادی بعد از قتل + عکس

 

35ac0225-d44a-4a2d-9000-d9b1b8d96c42

 

 

حسام نواب صفوی:

حسام نواب صفوی بازیگر سینما در سال 1353 در تهران متولد شد.شغل وکالت در خانواده حسام نواب صفوی موروثی است و حسام نواب صفوی علاوه بر وکالت از بازیگران سینما و تلویزیون نیز می باشد.او مدتی است که کم کار شده به خاطر به ثمر رساندن تلاش هایش در زمینه قانون و قضاست. حسام نواب صفوی در حال حاضر موسسه حقوقی نواب صفوی را تاسیس کرده تا در این موسسه به طور خاص در خدمت هنرمندان باشد تا در صورت بروز مشکل به آنها مشاوره و کمک ارائه کند.


خبرداغ:آبروریزی جدید صداوسیما برای خودکشی آزاده نامداری + فیلم

c5f82fbc-5a92-4419-abd8-a49fc4aadc7e

 

ارسال نظر