کد خبر : 8301

شقایق دهقان در مراسم آزاده نامداری سخنرانی کوتاهی کرد.

آزاده نامداری   زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ ات.آزاده نامداری در سنقر متولد شد.آزاده نامداری مجری تلویزیون ایران (سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران) است .آزاده نامداری با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.آزاده نامداری کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه «خط مستقیم» شبکه تهران به تهیه کنندگی سعیدغفاری و رضا داستانی به اجرا در تلویزیون ادامه دارد.

 

خبرجدید:حرف های نیش دار بعضی بازیگران که باعث مرگ آزاده نامداری شد! + عکس

 

 

  شقایق دهقان  بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در مراسم ختم آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون وقتی پشت میکروفن قرار گرفت با بغضی که در گلو داشت درباره آزاده نامداری اینطور گفت:آزاده دلسوز بود، مهربان بود. ما که اینجا جمع شده ایم از هیچ کس طلبکار نیسیم و بدهکار هیچ کس نیستیم.ما اینجا دورهم جمع شده ایم که همدیگر را دلداری بدیم.

شقایق دهقان  در ادامه گفته های خود اینطور بیان داشت: من همیشه به آزاده می گفتم تو متولد پاییز هستی،تو دختر پاییز هستی،،تو هوای پاییز هستی ، همزمان با اینکه آرامش داری یک تلاطمی هم با آن داری. من این آزاده را می شناختم.

وی افزود: من خیلی از دردل هایم و رازهایم را به آزاده نامداری می گفتم. او همیشه به دنبال یک هیجان بود. او همیشه حمایت پدر و مادرش ،خواهرش آذین و همسرش سجاد را داشت.

دهقان اضافه کرد: چشم های گندم چشم های آزاده هست و گند م چشمای خانواده آزاده هست .ما می نشینیم و چشمان گندم را تماشا می کنیم تا یک آزاده دیگر را ببنیم.

 

خبرجدید:آزارجنسی دختران یخ زده در سردخانه جنجالی شد!

 

شایعات و ماجرای قتل ازاده نامداری:

در نوروز 1400 «آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق  صدا و سیما  در منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با تشریح آخرین وضعیت بررسی علت مرگ  آزاده نامداری  ، از تحویل  جسد  این چهره شناخته شده به خانواده‌اش خبر داد.​

درباره آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع مرگ آزاده نامداری ازسوی  پزشکی قانونی  گفت: شب گذشته و پس از اعلام موضوع کشف جسد ازسوی مقام قضایی به پزشکی قانونی، رسیدگی به موضوع در دستورکار پزشکی قانونی نیز قرار گرده و تیمی از پزشکان پزشکی قانونی در ساعات اولیه در صحنه فوت حضور پیدا کردند.
 
وی با بیان اینکه کارشناسان با بررسی صحنه و معاینه اولیه جسد در محل، اقدام به انتقال آن به مرکز تشخیص و آزمایشگاهی  پزشکی قانونی  کردند، گفت: پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، جسد مورد کالبدگشایی قرارگرفت و دقایقی پیش با اتمام نمونه‌برداری ها و اقدامات اولیه جسد خانم نامداری با دستور قضایی به خانواده‌اش تحویل داده شد.مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران درباره اطلاعات به دست آمده از انجام آزمایشات نیز گفت: تعیین علت قطعی مرگ منوط به اعلام نتایج آزمایش‌های آسیب‌شناسی، سم‌شناسی و ... است و چند روزی به طول خواهند انجامید، اما در معاینه ظاهری و کالبدگشایی صورت گرفته، علائم و شواهدی از آثار ضرب و جرح یافت نشد.

فروزش با بیان اینکه نتایج آزمایش ها به مقام قضایی اعلام خواهد شد، گفت: بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی صورت گرفته توسط متخصصان پزشکی قانونی، هیچگونه آثاری از بارداری نیز در جسد یافت نشد و رحم و ضمائم رحمی در اندازه طبیعی و فاقد هرگونه محصول حاملگی است.

ارسال نظر