کد خبر : 8303

عکس متفاوت هدیه بازوند

خانم هدیه بازوند با بازی در سریال پربیننده نون خ بـه کارگردانی سعید آقاخانی و مصطفی تنابنده بـه شهرت رسید،هدیه بازوند بعد از بازی در فصل اول سریال نون خ مورد توجه بینندگان قرار گرفت و حالا هدیه بازوند بـه یکی از نقش های کلیدی دراین سریال تبدیل شده اسـت. در ادامه بطور کامل با خانم هدیه بازوند آشنا می‌شویم. هدیه بازوند متولد سال 1366 و مرداد ماهی می باشد. 

 


خبرجدید:صحبت های جنجالی دوست رازنگهدار آزاده نامداری در مراسمش + فیلم

 

عکسی که هدیه بازوند از خودش منتشر کرد:

 

hediyeh-bazvand-photos-11

 


خبرجدید:اعتراض ظریف به سریال گاندو در کلاب هوس جنجالی شد + جزئیات

 

آغاز فعالیت هنری هدیه بازوند

هدیه بازوند از بازیگران تئاتر بوده و چند اثر نمایشی در کارنامه بازیگری خویش دارد و از هنرجویان استاد امین تارخ و همچنین مؤسسه نقش اول می باشد.

هدیه بازوند در سال 1397 توانست با مجموعه تلویزیونی« هشتگ خاله سوسکه» به کارگردانی محمد مسلمی نخستین بار جلوی دوربین رفت. این هنرپیشه جوان در فیلم سینمایی "آنجا همان ساعت" به کارگردانی آقای سیروس الوند هم حضور داشته و تجربه خوب و مفیدی را در کنار سیروس الوند و ماهور الوند گذرانده است.

هدیه بازوند در در سریال نون. خ در نقش روژان خانزاده بازی نموده است که بازی در این مجموعه سبب شهرت او شد.

 

انتقادات به لهجه کردی

سریال نون. خ که پخش شد تعدادی از کرد زبانان مهربان و نازنین انتقاد کردند و گفتند که لهجه ما کردی نیست. مـا به خاطر پخش سراسری نمی توانستیم کردی صحبت کنیم ، و مجبور بودیم با لهجه صحبت کنیم که انگار یک کرد زبان می خواهد پارسی حرف بزند.

 

هدیه بازوند,بیوگرافی هدیه بازوند,عکس های هدیه بازوند

 

تصاویر جدید هدیه بازوند

هدیه بازوند در مورد فرهنگ غنی مردم کرد می گوید:« کُرد زبان ها فرهنگ بسیار غنی و اصیلی دارد که بنظر من سریال نون خ توانست فقظ قسمتی از این فرهنگ را به نمایش بگذارد. کرد ها حتی بسیار مهربان تر از آن هستند که در این مجموعه می بینید، ولی به خاطر ماهیت طنز آن داستان های اغراق‌امیز جالبی دارند.»

 

هدیه بازوند,بیوگرافی هدیه بازوند,عکس های هدیه بازوند

عکس های اینستاگرام هدیه بازوند

 

علاقه مندی هدیه بازوند

به کتاب خواندن علاقه زیادی دارم و غالبا اوقات فراغتم را کتاب می خوانم، معمولاً وقتم رو در منزل می گذرانم و زیاد اهل تفریح خارج از خانه نیستم. احترام زیادی برای ادم ها قائلم و دوستشون دارم ولی به شدت مخالف سرک کشیدن در زندگی شخصی هستم، به نظرم اطلاعات زندگی شخصی باید محفوظ بماند اصلاً تمایلی به صحبت کردن راجب زندگی خود ندارم.

ارسال نظر