کد خبر : 8335

: پرسپولیس پیش از بازی در لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف نساجی برود، در حالی که تغییراتی در ترکیب تیم یحیی گل‌محمدی رخ خواهد داد.

پرسپولیس پیش از بازی در لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف نساجی برود، در حالی که تغییراتی در ترکیب تیم یحیی گل محمدی رخ خواهد داد.


خبرداغ:سجاد عبادی از عشقش به آزاده نامداری گفت + جزئیات

کادر فنی پرسپولیس تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب این تیم برای بازی با نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر فصل جاری دارد. تیم پرسپولیس پنجشنبه هفته جاری بیستمین بازی فصل جاری خود را مقابل نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی برگزار می کند.

سرخپوشان در آخرین بازی خود قبل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا دنبال کسب یازدهمین پیروزی هستند تا ضمن حفظ جایگاه خود در بالای جدول با روحیه ای مضاعف برای سفر به هند و برگزاری بازی های متمرکز گروه E بروند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که در دو بازی اخیر این تیم در لیگ برتر ترکیب های متفاوتی را وارد میدان کرده بود قصد دارد در بازی با نساجی نیز چینش یازده بازیکن اصلی خود را تغییر دهد. احمد نورالهی و وحید امیری به ترکیب سرخ ها باز می گردند و احتمال حضور سیامک نعمتی در دفاع راست نیز وجود دارد تا جای مهدی شیری را گرفته و برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا نیز آماده شود.

همچنین عیسی آل کثیر که با پشت سر گذاشتن دوران محرومیت خود با هم تیمی هایش تمرین می کند همچنان نیمکت نشین است تا به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شود. احتمال نیمکت نشینی سیدجلال حسینی و حضور کمال کامیابی نیا در خط دفاعی هم وجود دارد.


خبرداغ:توزیع 10 میلیون سیمکارت دانش آموزی در سال 1400 + جزئیات

منبع:خبرورزشی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍