کد خبر : 8384

موضع شورای رقابت شورای رقابت موجب افزایش قیمت خودرو شد و در این بین افزایش قیمت محصولات پرطرفددار ایران خودرو سر به فلک کشید.

مدتی است که قیمت خودرو و همچنین فروش محصولات توسط خودروسازان(   سایپا   و   ایران خودرو     ) دستخوش تغییراتی شده است.یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که گرفته شد، انجام فروش فوق العاده توسط دو خودروساز ایران خودرو و سایپا بود.فروش فوق العاده(سایپا و ایران خودرو) از روز عید فطر ۹۹ کلید خودرو و تا امروز ادامه دارد.در ادامه با شرایط ثبت نام و قرعه کشی سایپا و ایران خودرو بیشتر آشنا می شوید.

 


خبرداغ:گریه های علی دایی بخاطر صحبت های مجری تلویزیون + ویدئو

در میان محصولات پرتیراژ  ایران خودرو  خودروهایی مانند«  پژو 206  تیپ ۲»، « پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار» ، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF۷»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

براساس ارزیابی های صورت گرفته در میان محصولات ایران خودرو امروز و در ششمین روز تعطیلی مراکز شماره گذاری خودرو بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند. در میان محصولات این گروه تنها «پژو ۲۰۶ صندوقدار» افزایش دو میلیونی قیمت در بازار داشت و قیمت آن نسبت به روز گذشته به ۲۴۷ میلیون تومان رسید.

براساس ارزیابی های صورت گرفته سایر محصولات پرطرفدار این شرکت امروز بدون تغییر قیمت در بازار روبرو شد. به گفته فعالان بازار خودرو «سمند LX» که از ابتدای هفته گذشته همواره با رشد  قیمت  روبرو بود امروز بدون تغییر و با قیمت ۱۹۳ میلیون تومان معامله شد.

«سمند LX با موتورEF۷» نیز امروز در بازار با قیمت ۲۱۰ میلیون تومان و «سورن» نیز با قیمت ۲۴۸ میلیون تومان در بازار عرضه شدند.


خبرداغ:تهران سیاه پوش شد!


در میان خانواده ۲۰۶ نیز «  پژو 206  تیپ دو» امروز بدون تغییر و با قیمت ۲۰۳ میلیون تومان معامله شد، «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» نیز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد، این خودرو در بازار ۲۴۵ میلیون تومان فروخته شد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍