کد خبر : 8391

پسر کوچک هاشمی رفسنجانی توضیحاتی در رابطه با ازدواجش داد.

به گزارش ستاره پارسی :

هاشمی رفسنجانی در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۱۳ در روستای نوق بهرمان شهرستان رفسنجان به دنیا آمد و در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ در شهر تهران درگذشت. هاشمی رفسنجانی روحانی، مفسر قرآن و سیاستمدار ایرانی بود که به عنوان یکی از پرنفوذترین شخصیت‌های سیاسی جمهوری اسلامی شناخته می‌شد. او از ۲۵ مرداد ۱۳۶۸ تا ۱۲ مرداد ۱۳۷۶ چهارمین رئیس‌جمهور ایران بود. پیش از آن وی اولین رئیس مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۸ بود. در طول جنگ ایران و عراق رفسنجانی به عنوان نماینده امام خمینی (ره) در شورای عالی دفاع عملاً فرماندهی نیرو‌های مسلح را برعهده داشت. هاشمی رفسنجانی از سال ۱۳۶۸ تا زمان مرگ، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را برعهده داشت. او در همه ادوار مجلس خبرگان رهبری نمایندگی استان تهران در آن را بر عهده داشت و از ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰، دومین رئیس این مجلس بود.هاشمی رفسنجانی همچنین رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی بود.


خبرداغ:مهراب قاسم خانی به طور جالبی وزیر بهداشت را با خاک یکسان کرد + عکس

هاشمی رفسنجانی پسری به نام یاسر هاشمی رفسنجانی دارد که به تازگی شایعاتی راجب ازدواج او با دختر شاهزاده ی سعودی به وجود آمد در پی این صحبتها او اینگونه نوشت:

یکی از موفقیت‌های آقای هاشمی این بود که وقت و فکر خود را بیش از حد صرف حواشی نمی‌کرد و به متن و موضوع اصلی توجه داشت.

وی افزود : آقای هاشمی نگاه آرمانی داشت و می‌دانست اگر وقت کشور را صرف وعده‌ها و چالش‌های سیاسی کند، امکان مدیریت وجود نخواهد داشت.​

یاسر  هاشمی  گفت: آقای هاشمی به عنوان یک  مسئولیت اجتماعی  برای خود تکلیف کرده بود که هر شب به‌رغم خستگی زیاد، یک صفحه مطلب شفاف و ساده بنویسد. کتاب خاطرات و دست نوشته‌های ایشان بهترین مرجع برای پاسخ به همه سوالات است.


خبرداغ:ویدئویی جگرسوز از یک کودک کار در آفتاب شدید + ویدئو


گفتنی است ، مریم سالاری، همسر  یاسر هاشمی  است و علاوه بر آن نسبت خانوادگی دیگری هم دارند ،اما شایعه شده بود که یاسر هاشمی با یکی از دختران خاندان سعودی ازدواج کرده که خودش با دروغ خواندن این ادعا می‌گوید: آنهایی که ادعا می‌کنند، سند بیاروند

ارسال نظر