کد خبر : 8428

عکس های بردپیت روی ویلچر ماجرای بیماری او را پررنگ کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

ویلیام بردلی «بِرَد» پیت متولد ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ است. برد پیت  بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است.اولین فیلمی که باعث شناخته‌شدن برد پیت شد، فیلم تلما و لوییز محصول سال ۱۹۹۱ بود. اما اولین نقش‌های موفق و اصلی برد پیت در فیلم‌های بعدی‌اش چون رودخانه‌ای که از آن میان می‌گذرد (۱۹۹۲)، مصاحبه با خون‌آشام (۱۹۹۴) و افسانه‌های خزان (۱۹۹۴) اتفاق افتاد. دو فیلم هفت و ۱۲ میمون باعث تحسین برد پیت از سوی منتقدین شد و در نهایت نیز بخاطر فیلم ۱۲ میمون، برای اولین بار نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و همچنین بردپیت به دلیل بازی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود برنده یک جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. 

 


خبرداغ:قیمت خانه های مسکن مهر میلیاردی شد!

 

 روز چهارشنبه بازیگر معروف هالیوود، برد پیت در حال خارج شدن از یک مرکز پزشکی در بورلی هیلز آمریکا دیده شد. کارمندان و یک محافظ همراه او بوده و این بازیگر روی صندلی چرخدار نشسته بود.

طبق خبر‌های منتشر شده از این مرکز پزشکی، این بازیگر ۵۷ ساله برای جراحی دندان عقل به این مرکز رفته بود و هیچ مشکل دیگری به جز درد دندان نداشته است. این جراحی دندان کمی قبل از حضور برد پیت در مراسم اسکار ۹۳ انجام شد که این مراسم یکشنبه ۲۵ آوریل در لس آنجلس برگزار می‌شود.

تصاویر بسیاری از خروج این بازیگر از مرکز پزشکی در اینترنت منتشر شده که او را شلوار خاکستری و یک جفت کفش کتانی سفید نشان می‌دهد. پیت برای اینکه چهره اش شناسایی نشود زیپ خود را تا بالا کشیده و با عینک آفتابی و ماسک سعی در پنهان سازی چهره خودش داشت. حضور او در یک مرکز پزشکی برای جراحی دندان با گردنبندو انگشتر طلا توجه کاربران را به خود جلب کرد.

 

برد پیت روی ویلچر بعد از کشیدن دندان عقل + عکس

برد پیت روی ویلچر بعد از کشیدن دندان عقل + عکس


خبرداغ:رپ خواندن سینا مهراد در ماشین لاکچریش جنجالی شد! + ویدئو

برد پیت روی ویلچر بعد از کشیدن دندان عقل + عکس

برد پیت روی ویلچر بعد از کشیدن دندان عقل + عکس

ارسال نظر