کد خبر : 8434

محسن نامجو به جرم آزارجنسی به چند نفر دستیر شد و پس از انکار بالاخره به جرم خودش اعتراف کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

محسن نامجو (زادهٔ ۱۴ اسفند ۱۳۵۴ در تربت جام) آهنگساز، خواننده، نوازندهٔ سه‌تار، دوتار، گیتار، و ترانه‌سرای ایرانی است.محسن نامجو آموزش موسیقی را از نوجوانی با نت‌خوانی و آواز آغاز کرده.محسن نامجو با بهار سبزواری نقاش ازدواج کرده است.محسن نامجو در طول  فعالیت حرفه‌ای خود بیش از هشتاد قطعه ساخته که بسیاری از این قطعات در قالب آلبوم‌هایی با نام‌هایی نظیر عقاید نئوکانتی، گیس و جبر جغرافیایی و... به صورت زیرزمینی و غیر رسمی منتشر شد.اولین آلبوم رسمی محسن نامجو با عنوان ترنج از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر و توسط موسسه آوای باربد توزیع عمومی شد.


خبرداغ:علت اصلی حضور مهران غفوریان در بیمارستان چیست؟ + عکس

آقای نامجو در بخشی از این پیام ویدئویی می گوید: «دوستان، خانم های محترم؛ بنده، محسن نامجو بابت هرگونه رفتار یا گفتاری که در سال های گذشته نسبت به شما اشتباه و یا آزاردهنده بوده صمیمانه، خالصانه و متواضعانه عذرخواهی می کنم؛ هم از شما و هم از خانواده ی نجیب و محترم تان و همچنین دوستان مشترک دلجویی می کنم. انتظاری هم ندارم که عذر من را الان بپذیرید. فقط امیدوارم با این پیام ویدئویی رنجتان کمی التیام پیدا کند و باور کنید رفتار یا گفتار نابهنجار من ناشی از شیطان صفتی یا خدای نکرده خودشیفتگی یا احساس قدرت نبوده و نیست، بلکه ناشی از عدم آموزش روابط صحیح در یک فرهنگ هزاران ساله ی مردسالار است».

محسن نامجو چند ماه قبل نیز در پیامی ویدئویی اظهاراتی درباره ی اتهام آزار جنسی و اقدام به تجاوز را که علیه اش مطرح شده بود “شایعه” خوانده و گفته این اتهام ها را “قویا” رد می کند.


خبرداغ:عکس های بردپیت روی ویلچر بیماری او را ثابت کرد + عکس

ارسال نظر