کد خبر : 8470

پدر بی رحم به دختر 17 ماهه اش هم رحم نکرد و او را مورد آزارجنسی قرار داد.

به گزارش ستاره پارسی :

مردی که دختر 17 ماهه خود را شکنجه جنسی کرده که در نهایت باعث فوت او شده دستگیر و به زودی محاکمه می شود.

ماجرا از این قرار است که یکم فروردین ماه امسال زن جوانی در حالی که هراسان بود دختر ۱۷ ماهه اش را به بیمارستانی در شهرری منتقل کرد.


خبرداغ:اولین زن برای ریاست جمهوری مشخص شد


این زن در حالی که گریه می کرد گفت : روز اول عید بود و چون من هیچ خریدی انجام نداده بودم برای خرید از خانه بیرون رفتم و نوزاد ۱۷ ماهه ام به نام سارینا را پیش همسرم گذاشتم و از همسرم خواستم تا از او مراقبت کند. اما وقتی به خانه برگشتم دخترم حال طبیعی نداشت و بی قراری می کرد .چند ساعت بعد متوجه تب شدید شدم و او را به بیمارستان رساندم.

با اظهارات این زن پزشکان به معاینه نوزاد ۱۷ ماه پرداختند و متوجه شدند این دختر به طرز وحشیانه ای تحت شکنجه جنسی قرار گرفته است.

اظهارات مادرم وی شک پلیس را برانگیخت و در حالی که پزشکی قانونی شکنجه دختر نوزاد را تایید کرده بود پدر وی به عنوان مظنون تحت بازجویی قرار گرفت .

در حالی که پدر سارینا اظهارات ضد و نقیضی را مطرح کرده بود در هفتم فروردین ماه دختر ۱۷ ماهه در بیمارستان جان سپرد و و رسیدگی به یکی از فجیع ترین پرونده های سال آغاز شد .

امین چهل ساله که پنج فرزند دیگر دارد در ادامه بازجویی ها به شکنجه دختر نوزادش اعتراف کرد .

مرد شیطان صفت گفت : همسرم دخترم را پیش من گذاشت و برای خرید بیرون رفت. پنج فرزند دیگرم هم در خانه نبودند. سارینا گریه میکرد به همین خاطر لباس هایش را در آوردم تا او را آرام کنم .اما در یک لحظه شیطان دستور داد سارینا را شکنجه بدهم. من هرگز فکر نمی کردم این ماجرا موجب مرگ او شود.


خبرداغ:جزئیات پرداخت وام مسکن به مجردین و متاهلین

پرونده جنایت فجیع برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به آن رسیدگی شود.

ارسال نظر