کد خبر : 2288

خشونت باز دامن زنی را گرفت این بار شوهر 80 ساله ای در رودبار زن جوانش را مورد ضرب و شتم شدید قرار داد

این بار شوهر 80 ساله ای در رودبار زن جوانش را مورد ضرب و شتم شدید قرار داد

 

مرد کهنسال حدود ۸۰ ساله، همسر دوم و جوان خود را که ۲۲ سال سن داشته و دارای یک فرزند پسر است به بهانه وجین نکردن مزرعه عدس، مورد ضرب و شتم فجیع قرار داده است.

 

زن خانواده که همسر دوم مرد کهنسال و دارای فرزند حدود ۵ ساله پسر است، پس از فرار از دست شوهر به همسایه ها، مردم و مغازه داران میدان اصلی چهارمحل پناه برد و طبق اظهارات شاهدان عینی، وی در حالی که شرایط جسمی مناسبی نداشت و رمقی برای تنفس و سرپا ماندن در جسم بی جانش باقی نمانده بود نقش بر زمین شد.

 

به همین دلیل همسایگان پس از مداوای اولیه با برقراری تماس تلفنی ۱۱۰ و اورژانس اجتماعی کمک درخواست کردند و زن جوان را برای درمان به بیمارستان رستم آباد انتقال دادند.

 

برحسب تصاویر و گواه شاهدان، اکثر اجزای بدن این زن، زخمی و کبودی سیخ داغ شده یا دستگاه پریموس کله پاچه پزی ها نمایان بود و از شدت جراحات، انگار چشمانش از کاسه بیرون زده بودند.

 

صادقی رئیس اداره بهزیستی رودبار در تشریح این حادثه می گوید: از لحظه ای که به اورژانس اجتماعی بهزیستی( تلفن ۱۲۳ ) تماس گرفتند پرسنل اورژانس به چهارمحل اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: باهمکاری فرمانده انتظامی خورگام خانم آسیب دیده و بچه خردسال را از خانه منتقل و صورتجلسه در نیروی انتظامی در همین رابطه تنظیم شد.

 

رئیس اداره بهزیستی رودبار، بیان داشت: همکاران اورژانس اجتماعی با مشاوره دادن از التهابات جلوگیری نمودند و خانم و فرزندش را جهت مداوا به بیمارستان رودبار انتقال دادند. همچنین پس از انتقال به بیمارستان این خانم تحویل خانواده پدری اش شد.

 

صادقی افزود: مراحل قانوتی و قضایی پرونده از طریق خانواده این خانم در حال پیگری است.

 

منبع:رکنا

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍