کد خبر : 3353

پسر ۶ ساله‌ای که بیش از ۱۰ دقیقه در استخر شنا در حال جدال با مرگ بود به طرز دردناکی جانش را از دست داد.

به گزارش ستاره پارسی :

در یک تراژدی پسربچه چینی که در استخری عمومی مشغول آموزش شنا بود جانش را از دست داد. در این حادثه که در یکی از استخر‌های عمومی استان «جیانگ سو» چین رخ داد این کودک ۶ ساله با وجود اینکه ۱۰ دقیقه با مرگ جدال می‌کرد، سرانجام در داخل استخر غرق شد. او نخستین جلسه آموزش شنا در این استخر را سپری می‌کرد که دچار این حادثه شد.

 


واکنش های جالب کاربران به گل از راه دور نساجی به آبی پوشان


 

پس از وقوع این حادثه خانواده کودک با بررسی دوربین‌های مدار بسته متوجه شدند که پسر آن‌ها به مدت بیش از ۱۰ دقیقه داخل استخر در حال جدال با مرگ بوده است. با این حال هیچ یک از مربیان حاضر در سالن شنا و همچنین سایر کودکان متوجه در معرض خطر قرار گرفتن جان او نشدند.

 

 

 

ویدئویی که توسط یکی از حاضران و با تلفن همراه تهیه شده است لحظاتی پس از بیرون کشیدن این کودک از استخر و تلاش مربیان برای نجات او را نشان می‌دهد. بر اساس این ویدئو مربیان با فشاردادن قفسه سینه کودک در تلاش برای نجات جان او هستند، با این وجود تلاش آن‌ها برای نجات جان کودک بی نتیجه مانده و مرگ کودک توسط اورژانس پزشکی اعلام می‌شود.

 

مسئولان محلی تا تکمیل شدن تحقیقات در مورد این حادثه دستور پلمپ این استخر عمومی را صادر کرده اند. پلیس چین تحقیقات در این باره را آغاز کرده و مقصر یا مقصران احتمالی قرار است مورد محاکمه قرار گیرند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر