کد خبر : 3419

کرمان - دادستان کرمان جزئیات ماجرای قتل موبد زرتشتی و دو نفر دیگر به دست افراد ناشناس در کرمان را تشریح کرد.

، دادخدا سالاری بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص ماجرای قتل موبد زرتشتی و دو نفر دیگر به دست افراد ناشناس گفت: در پی کشف جسد سه نفر در ویلایی در شهر ماهان (که به نظر می‌آید قتل رخ داده است)، بررسی موضوع و پی گیری قتل در دستور کار مجموعه دستگاه قضائی استان و پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه احدی از این افراد به نام «آرش کسروی» از افراد اقلیت‌های مذهبی زرتشتی بوده است، افزود: دستور ویژه به دایره قتل آگاهی توسط بازپرس ویژه قتل صادر شده و با بررسی‌های انجام شده به نتایج خوبی در زمینه پی گیری علت و مبنای قتل رسیده ایم.

 

سالاری با اشاره به اینکه به نظر می‌آید انگیزه‌های مالی در ارتکاب این قتل بسیار پررنگ است، بیان کرد: تعداد مقتولین این حادثه سه نفر است.

 

 

دادستان کرمان با اشاره به وجود ۱۰ هزار دلار آمریکا در خودروی یکی از مقتولین، افزود: بر این اساس به نظر می‌آید انگیزه قتل مالی بوده است.

 

وی با تاکید بر اینکه بررسی موضوع بدون توجه به ملیت و مذهب فرد توسط دستگاه قضائی انجام می‌شود، گفت: مهم این است که در این حوزه قتلی رخ داده و در این راستا اقدامات تحقیقی و تعقیبی در زمینه کشف علت قتل و دستگیری قاتلان توأم با هم انجام می‌شود.

 

سالاری بیان کرد: اینکه یک فرد این عمل را انجام داده یا شریک داشته با جدیت و به صورت ویژه توسط بازپرس ویژه قتل و پلیس آگاهی در دست بررسی است.

 

دادستان کرمان یادآور شد: قتل در کرمان رخ داده اما جسدها به ماهان منتقل شده است.

منبع:مهر

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍