کد خبر : 3806

پدر وقتی به استخر رفت تکاندهنده ترین صحنه را از دختر و پسرش دید.

هردو در استخر ذخیره آب در حال غرق شدن بودند که پدر به آب زد اما دیر شده بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان  کاشمر  از وقوع یک حادثه ناگوار برای برادر و خواهر خردسال در استخر ذخیره آب کشاورزی خبر داد و گفت: پسر بچه 10 ساله باوجود تلاش کادر پزشکی جان باخت.

 

محمدجواد یزدانی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پزشکی مبنی بر حادثه غرق شدن دو خردسال در یک استخر ذخیره آب کشاورزی واقع در روستای کسرینه از توابع بخش مرکزی کاشمر، بلافاصله عوامل اورژانس به محل اعزام شدند.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر بابیان اینکه قبل از رسیدن عوامل اورژانس 115 به محل، پدر این دو خردسال اقدام به بیرون کشیدن فرزندانش از داخل استخر کرده بود، خاطرنشان کرد: این خواهر و برادر که بی‌جان شده بودند پس از اقدامات اولیه، بلافاصله برای درمان به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شدند.

 

وی با اشاره به اینکه تلاش کادر پزشکی بیمارستان برای نجات برادر بی‌نتیجه ماند و متأسفانه این پسر بچه 10 ساله جان باخت، ابراز کرد: وضعیت جسمی دختر بچه 5 ساله مطلوب نیست نیز هم‌اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

 

یزدانی با اشاره به گرم شدن هوا و افزایش تمایل برخی افراد برای آب‌تنی یادآور شد: با توجه به اینکه شنا کردن در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با خطر جانی همراه است، توصیه می‌شود از شنا کردن در کانال‌های آب، استخرهای ذخیره آب کشاورزی و آبگیرها خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگواری نباشیم.

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍