کد خبر : 3840

پدر سها رضانژاد از عوامل امداد و نجات کردکوی برای عملیان تجات دخترش تشکر کرد.

به تازگی ویدیویی در فضای مجازی انتشار داده شد که صحبت های  پدر سها رضانژاد  کوهنورد مفقودی در جنگلهای جهان نما کردکوی و قدردانی اش از عوامل امدادی درگیر در عملیات جستجوی فرزندش را به تصویر کشیده است.

 

وی در صحبت هایش گفت : از پرسنل هلال احمر ، نیروی انتظامی ، از جناب سرهنگ باقری ، رئیس جمعیت هلال احمر و از تمای نیروهای هلال احمر ، محیط زیست ، جنگلبانی ، فرماندار و استاندار کمال تشکر را دارم . همگی در این عملیات زحمت کشیدند . ما دوست داشتیم که فرزندمان سالم و زنده باشد اما خواست خدا و سرنوشت او این بود که این اتفاق رخ دهد. من از همگی کسانی که در این عملیات زحمت کشیدند متشکر هستم.

 

احراز هویت جنازه سها رضانژاد با معاینه ظاهری امکانپذیر نیست

 

 مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان گفت: با معاینه ظاهری نمی توان جسد کشف شده در جهان نما را احراز هویت کرد.

 

حسین زارعی اظهارکرد: بامداد شنبه یک جسد مجهول الهویه تحویل پزشکی قانونی شد و دستور قضایی بررسی جسد هم بعدازظهر امروز به دست ما رسید.

 

وی در خصوص احراز هویت جسد گفت: از خانواده کوهنورد گمشده (رضانژاد) خواسته شده تا مدارک لازم را به پزشکی قانونی تحویل دهند تا به احراز هویت کمک کند.

 

زارعی با اشاره به معاینه مختصر جسد، بیان کرد: جسدی که به ما ارجاع شده فاسد بوده و با معاینه ظاهری نمی توان آن را احراز هویت کرد.

 

وی اضافه کرد: فردا صبح کار معاینه جسد جهت احراز هویت و تعیین علت فوت در صورت امکان، انجام شده و در صورت عدم امکان احراز هویت با معاینات روتین، نمونه برداری انجام خواهد شد.

 

زارعی گفت: این فرد فعلاً به عنوان جسد مجهول الهویه نزد ما است تا تعیین و تکلیف شود.

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍