کد خبر : 8777

مرگ دختر کرونایی / قتل دختر کرونایی به دست مادرش / کرونا

ماجرا از چه قرار بود؟

به گزارش ستاره پارسی :

قتل خانوادگی در لردگان رخ داد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان از این قتل پرده برداشت. وی از صلح و سازش در یک فقره پرونده قتل عمد در این شهرستان خبر داد. در ادامه ماجرای این قتل عمد را بخوانید.

سعید جریده‌اصل گفت: با پیگیری‌های دادستانی، مشارکت معتمدان و همیاری مؤمنانه اولیای دم، پرونده قتل هفت ساله به صلح و سازش منجر و قاتل که به قصاص نفس محکوم شده بود، بدون پرداخت دیه از طناب دار رهایی یافت.

وی افزود: علت قتل در این پرونده نزاع خانوادگی بود که هفت سال پیش در روستای چاهگاه سادات لردگان به وقوع پیوست و طی آن یک نفر به قتل رسید.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان با قدردانی از زحمات تلاشگران عرصه صلح و سازش، گفت: گذشت و بخشش پیروی از سیره معصومین (علیهما السلام) است و قطعاً اجر و ثوابی که در عفو و بخشش است در انتقام و قصاص نیست.

قتل دختر کرونایی تهرانی به دستور مادرش

کرونا در این اواخر بسیار شدید شده است. متاسفانه در این وضعیت خطرناک کرونا ، خیلی از خانواده ها با این تفکر که وضعیت کرونا در بیمارستان ها خراب است شروع به خود درمانی برای بیماری کرونا اعضای خانواده می کنند و این کار عواقبی از جمله این دختر کرونایی دارد که در ادامه مشاهده می کنید:

بیمار را با اکسیژن 30 درصد وارد مطب کردند چون مادرش گفته بود او را بیمارستان نبرید آلوده است. خانواده‌اش می‌خواستند او را با دمنوش درمان کنند.

 

ارسال نظر