کد خبر : 8816

ماجرای حمله ارازل و اوباش به آمبولانس چه بود؟

به گزارش ستاره پارسی :

روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد از حمله اراذل و اوباش به کد آمبولانس اورژانس منطقه هشت یزد در حوالی ساعت ۲۳:۳۰ شنبه شب در حین بازگشت از ماموریت خود خبر داد.

 آمبولانس در حال بازگشت از ماموریت امداد رسانی به مددجو با شکایت فوریت های داخلی بوده و خوشبختانه بیمار نداشته است.

به گزارش رکنا، این حادثه در محل تقاطع خیابان مهدی و بلوار دهه فجر در شهرستان یزد رخ داد و مهاجمین علاوه بر حمله و تخریب آمبولانس، به چند خودرو و مغازه نیز حمله ور شده و خسارت مالی فراوانی را به بار آوردند.

این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشت.

فیلمی وحشتناک از بازداشت ارازل و اوباش تهرانی

سرهنگ احمد گودرزی رئیس کلانتری 121 سلیمانیه اظهار داشت: درپی وقوع یک فقره درگیری و سرقت در شرق تهران ماموران کلانتری به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری 121 سلیمانیه پس از مراجعه به محل حادثه مشاهده کردند شهروندان 2 سارق کیف قاپ توسط مردم بادرگیری گرفتار شدند. بنابراین حادثه تیم پلیسی متهمان را جهت سیرمراحل قانونی به کلانتری منتقل کردند.

ارازل و اوباش

سرهنگ گودرزی افزود: متهمان ابتدا جرم خود را انکار می کردند، اما با توجه به شواهد موجود و ارائه مدارک سارقان راهی جز اعتراف به سرقت نداشتند.

وی  افزود: در تحقیقات تکمیلی متهمان صراحتا به20 فقره سرقت کیف قاپی و گوشی قاپی از شهروندان در شرق تهران اعتراف و دلیل سرقت های سریالی را تهیه پول برای خرید موادمخدر عنوان کردند.

این مقام پلیسی در پایان گفت: پرونده متهمان جهت کشف جزئیات بیشتر از سرقت ها در دستور کار ماموران تجسس کلانتری 121 سلیمانیه قرار دارد.


منبع:رکنا

ارسال نظر